Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Benzersiz Film'den Rap Yarışması

29 Ağustos 2017 14:24

Eter'in #BenzersizFilmi rap şarkısını söyle, #BenzersizRap etiketi ile sosyal medya hesaplarında paylaş, kazanan 5 kişiden biri ol, Rafting Murtaza ile Benzersiz Bir Gün yaşa!

"Benzersiz Bir Gün"de seni neler bekliyor? Tekne partisi, Kanyon'da rafting, mükellef bir akşam yemeği ve doğa içinde konaklama! Yarışmaya katılan ilk 25 kişiye isminin yazılı olduğu t-shirt hediye!
YARIŞMAYA KATILMAK İÇİN YAPMANLAR GEREKENLER!

  • Müziğin enstrümental versiyonunu ve şarkı sözlerini şu linkten indir:https://yadi.sk/d/6X0oCcEw3MPaCT Söylediğin şarkıya dilediğin gibi bir video çek. Videonu kendi Facebook, Twitter veya Instagram hesabına yükle. İstersen hepsine yükle kazanma şansını arttır! Videonu paylaşırken açıklama kısmında @BenzersizFilmi sayfamızı etiketlemeyi ve #BenzersizRap hashtagini kullanmayı unutma. Son ve en önemlisi ise videonu görebilmemiz için gönderini herkese açık şekilde paylaşmayı unutma!

Yarışma Koşulları:- @BenzersizFilmi sayfasını etiketlemeyen ve #BenzersizRap hashtagini kullanmayan yarışmacıların videolarına erişemeyeceğiz için bu videolar yarışma dışında kalacaktır.- Herkese açık paylaşılmayan videolar değerlendirmeye alınmayacaktır.- Videona gelen beğeniler değerlendirme kriterlerini etkileyecektir.- Yarışmaya son katılım tarihi 13 Eylül 2017'dir.- Kazananlar 15 Eylül 2017'de resmi web sitemiz www.BenzersizFilmi.com adresinden ilan edilecektir.

BOL ŞANSLAR!Yandex.Metrica