ABD Gişesinde "The Hitman's Bodyguard"ın Liderliği Sürüyor posteri

1-3 Eylül hafta sonu rakamlarına göre ABD gişesinde lider geçen hafta da olduğu gibi The Hitman's Bodyguard oldu. Ülkemizde Belalı Tanık adıyla gösterime giren filmin hafta sonu ABD gişesi 13,375,000$ olarak kayıtlara geçti.

The Conjuring filminden çıkan ve seriye dönüşen Annabelle'in devam filmi Annabelle: Creation filmiyse salonlara seyirci toplamaya devam ediyor. Hafta sonunu ikinci kapatan filmin gişe rakamıysa 9,305,000$ oldu.

Üçüncü sıradaysa Wind River filmini görmekteyiz. Geçen senenin Oscar adayı filmi Hell or High Water'ın senaristi Taylor Sheridan'ın yönetmenlik koltuğunda oturduğu Wind River, hafta sonu 7,950,517$ hasılat elde etti.

Sırada Leap! filmi var. Gösterimde girdiğinden beri ilk beşten düşmeyen film bu hafta da dördüncü sırada yer aldı. Bu eğlenceli animasyonun 1-3 Eylül ABD hasılatıysa 6,585,064$ olarak açıklandı.

İlk beşe girebilen son filmse Steven Soderbergh'in eğlence fışkıran filmi Logan Lucky oldu. Yıldızlar topluluğu bir kadroya da sahip film hafta sonu 5,649,651$ hasılat elde etti.

Son Yorumlar

Yandex.Metrica