Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'lı Yol Arkadaşım 27 Ekim'de sinemalarda!

21 Eylül 2017 15:31


BKM'nin, "Yol Arkadaşım" film ekibi, sette 19 Eylül Salı günü basın mensuplarını ağırladı. 
Mikrofonu ilk alan, filmin hem senaristi hem de başrolleri Oğuzhan Koç'la paylaşan İbrahim Büyükak: "Yol filminin bu kadar zor olduğunu yazarken tahmin edememiştim. İnanılmaz bir sıcakta, arabanın içinde bayağı zormuş ama çıkan malzemeleri izliyoruz, değiyor. Hep böyle film yazmak ve yapmak istiyordum. Bugüne kısmetmiş. Çok güzel oyuncularımız var, ustalarımız var. Hep beraber inşallah güzel film yaptık. Filmimize inanıyoruz, çok eğlenceli bir film yaptık, çok komik oldu. Ben inanıyorum, seyircimizle beraber çok güleceğimize inanıyorum" dedi.
Ardından filmde bir ilaç mümessilini canlandıran Oğuzhan Koç : "Aslında hepimizin hayalleri var, hayaller hayallediğiniz gibi gitmediğinde gerçeklerle karşılaşıyorsunuz, bu film de biraz gerçeklerle karşılaşan bir adamın hikayesini anlatıyor" dedi. 

BKM Film yapımı Yol Arkadaşım, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'un komik yolculuğunu 27 Ekim 2017'de sinemalara taşıyacak.

YOL ARKADAŞIM
Onur (Oğuzhan Koç) satış yapmaya, sunumunu bitirmeye, kız arkadaşının telefonlarını yanıtlamaya ve bayram yemeğine yetişmeye çalışırken, arabasına Şeref (İbrahim Büyükak) biner ve şahane bir "yol arkadaşlığı" başlar.
Vizyon Tarihi: 27 Ekim
Yapımcı: BKM
Yönetmen: Bedran Güzel
Senaryo: İbrahim Büyükak
Oyuncular: İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç, Emre Kınay, Eda Ece ve Aslı Bekiroğlu...Yandex.Metrica