Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

"Çukur" Dizisinden ilk Fragman

26 Eylül 2017 10:31

Ay Yapım yeni bir projesini duyurdu. Aksiyon türündeki yeni dizinin adı "Çukur"dan afiş ve fragman yayınlandı.

Yapımcılığını Ay Yapım/Kerem Çatay'ın üstlendiği dizi, yeni sezonda ekranlarda olacak. Ekim de başlaması beklenen yeni dizi Çukur'un başrollerinde Dilan Deniz Çiçek ile Aras Bulut İynemli yer alıyor.

Senaryosunu Gökhan Horzum'un yazdığı, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün üstlendiği dizide son dönemin gözde oyuncularından Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz'in yanı sıra Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş buluşuyor.

Büyük merakla beklenen Çukur'un ilk fragmanı, bugün akşam (25 Eylül Pazartesi) Show TV'de yayınlanacak.

Çukur:

Yamaç, bir gün mahallede çıkan çatışmanın ardından ailesinin bu tehlikeli hayatından kurtulmak ister ve babasının karşı durmasına rağmen evi terk eder. Kendi kaderini çizmek için müzik yaptığı sırada karşısına Sena çıkar. Eski bir polisin kızı olan Sena, annesi ve kardeşinin ölümünden sorumlu tutulduğu için evi terk etmiş biridir. Yolları kesişen Sena ile Yamaç'ın tutkulu aşkları Paris'e kadar uzanır ama bu durum Yamaç'ın annesinden gelen kötü bir haberle bozulur. Yamaç biranda kendini ailesinin yanında İstanbul'da bulur.Yandex.Metrica