Sürprizlerle Dolu “Yol Arkadaşım” Kahkaha Getirecek! posteri

 BKM'nin, sonbaharı kahkahayla karşılayacak "Yol Arkadaşım" film ekibi, sette 19 Eylül Salı günü basın mensuplarını ağırladı. Filmin yönetmeni Bedran Güzel ve oyuncular, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç, Emre Kınay, Eda Ece ve Aslı Bekiroğlu çekimlerin arasında tüm merak edilenleri eğlenceli bir sohbetle anlattı.

SEYİRCİMİZLE BİRLİKTE ÇOK GÜLECEĞİZ

Mikrofonu ilk alan, filmin hem senaristi hem de başrolleri Oğuzhan Koç'la paylaşan İbrahim Büyükak: "Yol filminin bu kadar zor olduğunu yazarken tahmin edememiştim. İnanılmaz bir sıcakta, arabanın içinde bayağı zormuş ama çıkan malzemeleri izliyoruz, değiyor. Hep böyle film yazmak ve yapmak istiyordum. Bugüne kısmetmiş. Çok güzel oyuncularımız var, ustalarımız var. Hep beraber inşallah güzel film yaptık. Filmimize inanıyoruz, çok eğlenceli bir film yaptık, çok komik oldu. Ben inanıyorum, seyircimizle beraber çok güleceğimize inanıyorum" dedi.

Ardından filmde bir ilaç mümessilini canlandıran Oğuzhan Koç : "Aslında hepimizin hayalleri var, hayaller hayallediğiniz gibi gitmediğinde gerçeklerle karşılaşıyorsunuz, bu film de biraz gerçeklerle karşılaşan bir adamın hikayesini anlatıyor" dedi.

"YOL ARKADAŞIM"DA OĞUZHAN KOÇ VE EMRE KINAY DÜETİ

Oğuzhan Koç "Film için şarkı besteleyecek misiniz?" sorusunu şöyle yanıtladı: Filmde çok güzel şarkılar var. Daha önce yazılmış fakat benim söyleyeceğim, diğer oyuncuların söyleyeceği şarkılar olacak. Emre Abi(Kınay)'yle de beraber söyleyeceğiz.. Emre Abi (Kınay) zaten halihazırda hepimizden daha çok sahne yapmış biri, konserlerini de biliyoruz. Çok iyi bir sesi var bence. Şarkı söylemeliydi, inşallah bu film vasıtasıyla biz de herkesle buluşturmuş oluruz" dedi. 

Son Yorumlar

Yandex.Metrica