Türkiye'den Bir Dünya Starı Geçti: AAMIR KHAN posteri

 FİLMARTI Film tarafından, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın katkılarıyla 4-7 Ekim tarihleri arasında ilk kez ülkemizde ağırlanan Bollywood'un dünyaca ünlü oyuncu, yönetmen ve yapımcısı Aamir Khan'ın Türkiye ziyareti sona erdi. 20 Ekim'de Hindistan ile aynı anda ülkemizde gösterime girecek olan SÜPERSTAR (SECRET SUPERSTAR) filminin tanıtımı için ülkemize gelen Aamir Khan, Atatürk Havaalanı'na adım attığı andan itibaren gittiği her yerde inanılmaz sevgi gösterileri ve yoğun bir coşkuyla karşılandı. Yıldız oyuncu, her fırsatta ülkemizde gördüğü ilgiden ve misafirperverlikten çok memnun kaldığını dile getirdi. 

Aamir Khan filmlerinin Türkiye haklarının sahibi FİLMARTI, geçtiğimiz aylarda DANGAL filmini sinemalarda izleyicilerle buluşturmuştu. Ülkemizde en yüksek seyirci ve gişe hasılatı yapan Hindistan yapımı film olma başarısına ulaşan DANGAL'ın gördüğü yoğun ilginin ardından, Aamir Khan son filmi SÜPERSTAR'ın Hindistan ile aynı tarihte Türkiye'de gösterime gireceğini sosyal medya hesabından duyurmuştu. Hemen ardından hayranlarına bir sürpriz daha yapan Aamir Khan, 20 Ekim'de FİLMARTI'nın izleyicilerle buluşturacağı SÜPERSTAR filminin tanıtımı ve hayranlarıyla ilk kez bir araya gelmek üzere ülkemize geleceğini duyurdu.

Son Yorumlar (1)

Tuba.Artan avatar Tuba.Artan 12 Ekim 2017 10:58:47

10

Organizasyon kötüydü, ama inanılmaz hoşgörüsüyle herkesi sevgiyle kucakladı ve hep gülümsedi, eksiklikleri mütevaziliği ile tolere etti. Umarım daha iyi organizasyonlarla ülkemize yeniden gelir ve gelmeli de çünkü Türkiye'de bir pazar oluşturdu bile. .

Yandex.Metrica