Bu Hafta 7 Yeni Film Vizyonda posteri

Bu hafta (20 Ekim) birbirinden iddialı tam 7 film vizyona giriyor. Murat Onbul'un yönettiği ve Murat Yıldırım'la Özge Gürel'in başlıca rolleri üstlendiği film, her gün hafızasını kaybeden bir kadın ve onu her seferinde yeniden kendine aşık etmeye çalışan bir adamın hikayesini anlatıyor.

Haftanın bir diğer yerli filmlerinden biriyse Bölük. Askeri film furyasının son örneklerinden biri olan filmde, bir bölük ve orada askerlik yapan inanalrın hikayesi anlatılıyor.

Doğa Can Anafarta'nın yönetmenliğini yaptığı Damat Takımı, liseden beri hep beraber olan ve sıkıntılarla boğuşan beş kafadardan birinin evlilik kararı alması sonrası yaşananları anlatıyor.

Küçük izleyiciler için haftanın tercihiyse Bak Şu Leyleğe. Leylekler arasında yaşayan serçe Richard'ın hikayesi eğlence dolu anlar vaat ediyor.

Türkiye'de geniş bir hayran kitlesine sahip olan Aamir Khan'ın son filmi Secret Süperstar da bu hafta gösterime giriyor. Şarkıcı olmak isteyen 14 yaşındaki genç bir kız ve ona yardımcıolan müzik yapımcısının hikayesi anlatılıyor.

Aksiyon ve felaket filmleri sevenler için haftanın filmi Uzaydan Gelen Fırtına. Gerard Butler'ın başrolünde oynadığı film, iklim kontrolü için uzaya fırlatınal sistemin dünyayın dengesini altüst etmesini konu ediniyor.

Haftanın en önemli filmi ve Sinematürk olarak önerisi Good Time. Safdie Kardeşler'in yönettiği filmde Robert Pattinson başrolde ve harika bir performans sergiliyor. Soygun sonrası yakalanan zihinsel abisini kurtarmak için başını daha da belaya sokan abisinin hikayesi katıldığı her festivalden övgülerle ayrıldı.  

Son Yorumlar

Yandex.Metrica