Bu Hafta 4 Yeni Film Vizyonda posteri

27 Ekim Haftası'nda 4 yeni film izleyicileri salonlara bekliyor.

Bunlardan ilki merakla beklenen Oscar aday adayımız "Ayla". Can Ulkay'ın yönettiği, Yiğit Güralp'in kaleme aldığı filmin oyuncu kardosunda ise Çetin Tekindor, İsmail Hacıoğlu, Ali Atay, Taner Birsel, Damla Sönmez, Meral Çetinkaya ve Altan Erkekli gibi birbirinden ünlü isimler yer alıyor.
Ayla, 1950 yılında savaşta yer alan Süleyman Astsubay ile savaş meydanında bulduğu 5 yaşındaki Koreli kızın gerçek hikayesini anlatıyor.

Diğer film ise BKM'nin merakla beklenen komedisi "Yol Arkadaşım". Başrollerinde sevilen BKM mutfak oyuncularından Oğuzhan Koç ile İbrahim Büyükak yer alıyor. Bedran Güzel'in yönettiği filmin senaryosunu da İbrahim Büyükak kalem aldı.
Yol Arkadaşım, tanışan ve tek ortak noktaları gidecekleri istikamet olan Onur ve Şeref'in yol maceralarını konu ediniyor.

Pelin Esmer'in senaryosunu yazar Barış Bıçakçı ile beraber yazdığı filmi "İşe Yarar Bir Şey" de bu hafta vizyona giriyor.
Pek çok festivalden ödülle dönen film, bir tren yolculuğunda tanışan avukat Leyla ile hemşire Canan'ın, kendi ölümünü gözleyen Yavuz ile kesişen hikâyelerini konu ediniyor.

Senenin heyecanla beklenen filmlerinden, Taika Waititi'nin yönetmenliğini üstlendiği "Thor: Ragnarok" da bu hafta sinemalarda.
Bambaşka bir Thor filmi vadeden filmde ayrıca Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Mark Ruffalo, Cate Blanchett, Anthony Hopkins ve Benedict Cumberbatch gibi önemli oyuncular bir arada olacak.

Son Yorumlar

Yandex.Metrica