Justice League İçin Geri Sayım Başladı posteri

Bruce Wayne insanlığa inancını geri kazanmanın verdiği enerji ve Superman'in fedakar davranışından aldığı ilhamla, daha da büyük bir düşmanla yüzleşmek için yeni edindiği müttefiki Diana Prince'in yardımına başvurur. Batman ve Wonder Woman yeni ortaya çıkmış bu tehdide karşı durmak için meta-insanlardan oluşan bir takım kurmak üzere birlikte hızlı bir şekilde işe koyulurlar. Ancak önceden benzeri görülmemiş bu kahramanlar birliğinin -Batman, Wonder Woman, Aquaman, Flash ve Cyborg-oluşumuna rağmen, gezegeni felaket boyutunda bir saldırıdan kurtarmak için çok geç bile kalınmış olabilir.  

"Justice League: Adalet Birliği"ni Zack Snyder yönetti. Senaryosunu Chris Terrio ve Joss Whedon'ın yazdığı filmin hikayesi Chris Terrio ve Zack Snyder'a ait. Filmin karakterleri Jerry Siegel ve Joe Shuster'ın DC için yarattığı Superman serisine dayanıyor. Filmin yapımcılığını Charles Roven, Deborah Snyder, Jon Berg ve Geoff Johns; yönetici yapımcılığını ise Jim Rowe, Wesley Coller, Curtis Kanemoto, Chris Terrio ve Ben Affleck gerçekleştirdi. Warner Bros. Pictures bir Atlas Entertainment/Cruel ve Unusual Production yapımı olan Zack Snyder filmi "Justice League:Adalet Birliği"ni sunar. Filmi Warner Bros. Entertainment kuruluşu Warner Bros. Pictures 17 Kasım 2017'den itibaren seçili sinemalarda 3D ve 2D, dünya çapında ise IMAX olarak gösterime sunacak.

BİRLİKLE TANIŞIN...

  • Fikrini çizgi roman yazarı Gardner Fox ve sanatçı Mike Sekowsky'nin bulduğu, DC'nin efsanevi orijinal Kahramanlar Birliği -Amerika'nın Adalet Birliği- ilk olarak 1960'da The Brave and the Bold'un 28. sayısının sayfalarında bir araya geldiler.
  • Adalet Birliği'nin ilk kurucu üyeleri arasında Superman, Batman, Wonder Woman, Aquaman ve Flash yer alıyordu.
  • Cyborg teknik olarak ilk kurucu üyelerden değil ama DC'nin tüm çizgi roman kataloğunu The New 52 başlığı altında yeniden topladığı 2011 versiyonunda kurucu üye olarak görüldü.

Çizgi romanda onlarca yıl omuz omuza mücadele ettikten sonra, bu ikonlaşmış DC yıldız kadrosu, Warner Bros. Pictures'ın 17 Kasım 2017'de gösterime girecek olan destansı aksiyon macerası "Justice League:Adalet Birliği"yle, bir takım olarak beyaz perdede ilk kez mücadele edecekler.

Son Yorumlar

Yandex.Metrica