Bu Hafta 6 Yeni Film Vizyonda posteri

3 Kasım haftası Türkiye vizyonunda 6 yeni film gösterime girecek. Korku, komedi, animasyon ve romantik bir seçki izleyicileri salonlara bekliyor. İlk film Ketenpere. Kamil Çetin'in yönettiği ve Şafak Sezer'in senaryosunu yazıp başrolünde oynadığı film, bir cast ajansında çalışan Kalender adlı bir figüranın hikayesini anlatıyor.

Youtube videolarıyla tanınan ve geniş bir kitle tarafından ilgiyle izlenen OHA Diyorum ekibi aynı adı taşıyan sinema filmleriyle beyaz perdeye uğruyor. Sosyal medya fanların bakalım salonları ne kadar dolduracak.

Haftanın çocuk seyircileri ilgilendiren filmiyse Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk. Bir hazine avcısının iki çocuğu, aramaya koyuldukları hazine ve peşlerindeki düşmanların olduğu eğlenceli bir animasyon.

3 Kasım vizyonunun en çok hasılat yapması beklenen filmi Testere serisinin yeni filmi Testere: Jigsaw Efsanesi. Son filmden 7 sene sonra gelen film, bir cinayet serisi üzerinden ilerliyor ve deliller tanıdık bir tarzı çağrıştırıyor.

Haftanın yerli romantik filmi Dünyanın En Güzel Kokusu 2. İlk filmden kısa bir süre sonra çekilen ve vizyona hazır hale gelen film, Hakan'ın hayata tutunması ve arkadaşlarının destekleri üzerinden ilerliyor.

Haftanın en önemli filmiyse The Square. Cannes Film Festivali'nde Altın Palmiye alan film, Force Majeure ile de oldukça beğeni toplayan yönetmen Ruben Östlund imzası taşıyor. Filmekimi'nde ülkemizde ilk gösterimini yapan film şimdi genel gösterimde.

Son Yorumlar

Yandex.Metrica