Kanal D Home Video dan Sevgililer Günü Özel Kutusu posteri

Kanal D Home Video’dan sevgililer gününe özel üç DVD 14.00 YTL’lik çok özel fiyatla kutuya girdi. İlk Aşk, Material Girls ve NIOBE Burca’a Göre Aşk ‘ın DVD’leri  sevgilliler günü için özel hazırlanan kutusunda  raflarda yerini aldı.

Burca Göre Aşk ,astroloji yardımıyla birbirinizi daha iyi anlamanız, ilişkinizi sağlam temellere oturtmanız, karşı tarafı etkilemeniz için hazırlanmış rehber bir çalışma.Sevdiğiniz kişiyi burcuna göre nasıl baştan çıkartabilirsiniz? Neler istiyor? Onun ilgisini nasıl çekersiniz? Gerçek istekleri neler? Karşı taraftan neler bekliyor?

Material Girl, Kendi kuşağının başarılı şarkıcı/oyuncularından Hilary Duff ve onun kızkardeşi Haylie Duff’ın rol aldığı film, şık olduğu kadar çarpıcı da olan bir komedi. İki genç kız, asıl önemli olanın “altın bir kredi kartı” değil, altın bir kalp olduğunu bu sevimli macera sırasında anlayacaklar. Oscarlı yıldız oyuncu Anjelica Huston da Duff kardeşlere eşlik ediyor.

Başrollerini Çetin Tekindor, Tarık Papuççuoğlu, Vahide Gördüm, Halit Ergenç, Dolunay Soysert’in paylaştığı İlk Aşk ise  her yaşta izleyicinin kendinden bir şeyler bulabileceği hüzün ve mizahın bir arada ustaca kullanıldığı tam arşivlik bir çalışma.

Ve bu üç DVD sevgililer günü kutusunda 14.00 YTL’lik özel fiyatla...

Son Yorumlar

Yandex.Metrica