"Parayı Bulduk" Vizyon Tarihini Aldı posteri

2017'NİN SON KOMEDİ FİLMİ "PARAYI BULDUK" VİZYONA HAZIR

Fragmanı ve afişi sosyal medyada büyük beğeni toplayan "Parayı Bulduk" isimli sinemafilminin vizyon tarihi belli oldu. Hollywood filmlerinde kullanılan özel efektlerin kullanımıyla da iddialı olan film, 2017 yılının son iddialı projelerinden biri olarak gösteriliyor.

Yapımcılığını Taş Filmin üstlendiği, Ersin Korkut, Alay Cihan, Afrikalı Ali, Metin Yıldırım, Gülsüm Alkan, Tahsin Taşkın, Metin Keçeci, Mehmet Kurt, Hüseyin Elmalıpınar, Vahdet Çakar ve Yavuz Karakaş gibi birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı film 29 Aralık günü sinemaseverlerle buluşacak ve bol kahkaha için izleyicileri salonlara davet edecek.

TÜRK SİNEMASI YURT DIŞINA AÇILMALI

Türk Sineması ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan yapımcı ve yönetmen İhsan Taş, Türk Sinemasının son yıllarda daha da güçlendiğini ifade ederek "Sinema çok büyük özveri ve fedakârlıkisteyen bir iş. Her yıl yüzlerce film çekiliyor ve maalesef ki bunlardan ancak üçte biri vizyon şansı bulabiliyor. Vizyona girmeyi başarabilen her film alkışı hak ediyor bence.  Yeni Nuri Bilge Ceylan'ların, Fatih Akın'arın sayısının artması ve Türk Sinemasının yurt dışına açılması için, genç sinemacılara da destek verilmeli ve sinemaya yatırımlar daha çok artmalı diye düşünüyorum dedi. Taş, Parayı Bulduk filminden sonra da sosyal soumluluk projesi içeren başka bir filme başlayacağının da müjdesini verdi. 

Filmin eğlenceli fragmanı:

Son Yorumlar

Yandex.Metrica