Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Timuçin Esen "Müslüm Gürses" Olmak İçin Eğitim Aldı

23 Kasım 2017 17:01

Müslüm Gürses'in hayatını anlatacak filmde rol alan Timuçin Esen, ABD'de eğitim aldı. 

Esen, çekimleri Adana'da başlayan Müslüm Gürses'in hayatını anlatacak filmin setine gecikmeli olarak dahil oldu. Geç katılmasının sebebi ise 44 yaşındaki oyuncu rolün hakkını verebilmek için ABD'de eğitim almak istemesi. Bunun üzerine talebi kabul eden yapımcılar, oyuncu koçu Greta Seacat'ten eğitim randevusunu ayarladı. Birçok Hollyvvood starının oyuncu koçluğunu yapan Greta Seacat, Gürses'in videolarını izleyip mimik ve karakterini analiz etti. Ardından bir hafta boyunca Esen'e eğitim verdi.

Dört aydır da arabesk okuma dersleri alan, plastik makyaj provası yapan Timuçin Esen, Müslüm Gürses olmak için New York'a gidip oyuncu koçu Greta Seacat ile derslere katıldı.

Gürses'in hayat arkadaşı Muhterem Nur gelecek film hakkında, "Filmde Müslüm Gürses'i Timuçin Esen'in canlandırmasını özellikle istedim. Çünkü oyunculuğunu çok beğeniyorum. Müslüm Gürses'i layıkıyla canlandıracağına inanıyorum. Filmde benim karakterimi Özgü Namal, Nurgül Yeşilçay, Beren Saat, Hande Doğandemir, Gökçe Bahadır gibi isimlerin canlandırmasının gerektiği konuşuluyor. Bu konuda kararım, Gökçe Bahadır'ın olması yönünde" açıklamasını yapmıştı.Yandex.Metrica