Acı Tatlı Ekşi'den Fragman Yayında posteri

Yapımcılığı BKM ve CJ Entertainment Turkey tarafından gerçekleştirilen; yönetmenliği Andaç Haznedaroğlu'na ait; başrollerinde Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy'un, oyuncu kadrosunda Yusuf Akgün, Gözde Türkpençe, Osman Alkaş, Füsun Demirel, Rahmi Dilligil, Ferda Işıl ve Somer Karvan gibi başarılı oyuncuların yer aldığı "Acı Tatlı Ekşi"nin fragmanı yayınlandı. 

Film, çocukluk arkadaşı olan Duygu (Özge Özpirinçci) ve Murat'ın (Buğra Gülsoy) üniversitede başlayan ve yıllara uzanan aşk hikayesini anlatıyor. Önceki gün Okan Üniversitesi'nde başlayan çekimlerde oldukça eğlenceli ve hareketli sahnelerde rol alan oyuncular; aşkla yemeğin bütünleştiği "Acı Tatlı Ekşi" filminin tıpkı hayat gibi tüm tadları içinde barındırdığının altını çiziyorlar. Yönetmen Andaç Haznedaroğlu ise insanların bir tektaş yüzük yerine gerçek sevginin peşinden koştukları, ilişkilere emek verdikleri bir dünya anlatmak istediklerini ekliyor. 

Çekimleri İstanbul, İzmir, Urla ve Alaçatı'da 6 haftada gerçekleşecek filmin senaryosu da Buğra Gülsoy'a ait.  Sıcacık, kalplere dokunacak bir aşk hikayesini konu alan "Acı Tatlı Ekşi" izleyecilerine "Peki siz aşkınız için ne yapardınız?" sorusunu sordurmaya geliyor... Filmin vizyon tarihi 22 Aralık 2017 olarak planlandı.

Son Yorumlar

Yandex.Metrica