Muhteşem Showman İKSV Galaları'nda posteri

MÜZİK, SAHNE, IŞIKLAR!
"MUHTEŞEM SHOWMAN" İKSV GALALARI'NDA!

Hugh Jackman'ın başrolü üstlendiği çarpıcı müzikal The Greatest Showman / Muhteşem
Showman, İKSV Galaları'nın sinemaseverlere yılbaşı hediyesi!

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından 2016 yılında düzenlenmeye başlayan ve 2017-2018sezonunda DHL sponsorluğunda gerçekleştirilen İKSV Galaları, sinemaseverlere yılbaşı hediyesiolarak Muhteşem Showman müzikalini sunuyor. "Show business"ı icat eden Amerikalı vizyonergirişimci ve şovmen PT Barnum'un gerçek hayat öyküsünü anlatan çarpıcı müzikalin Türkiyeprömiyeri 20 Aralık akşamı 21.30'da Cinemaximum City's Nişantaşı'nda yapılacak.Sıfırdan başlayıp dünya çapında sansasyon yaratan, gösteri dünyasının ünlü ismi PT Barnum'unhayatından ilham alan bu orijinal müzikalde Barnum'u Hugh Jackman canlandırıyor.

Michael Gracey'nin yönettiği filmde ayrıca Zac Efron, Michelle Williams (Manchester by the Sea, BlueValentine), Rebecca Ferguson (The Snowman, The Girl on the Train) ile The Disney Channelyıldızlarından Zendaya da rol alıyor. Filmde yer alan şarkılar ise La La Land / Aşıklar Şehri'nin Oscar'lı şarkısı, "City of Stars"ın sözyazarı, müzisyen ikili Pasek & Paul imzasını taşıyor. Muhteşem Showman'de yer alan "This Is Me"adlı şarkı, 17 farklı ülkeden seçilen youtuber isimler tarafından seslendirildi. Bu renkli kadronun içinde cover parçalarla beğeni toplayan Ekin Beril de yer alıyor.

Türkiye'de 29 Aralık'ta vizyona girecek olan Muhteşem Showman'i sinemaseverler İKSV Galaları kapsamında DHL sponsorluğunda ABD ile aynı günde, 20 Aralık'ta izleyecekler! Biletler 5 Aralık'ta satışa çıkıyor 20 Aralık akşamı 21.30'da Cinemaximum City's Nişantaşı'da gerçekleştirilecek İKSV Galaları'nın son filmi Muhteşem Showman'in biletleri 5 Aralık Salı günü 10.30'dan itibaren Biletix ve İKSV anagişeden satışa sunuluyor. Lale Kart üyeleri için ön satış 4 Aralık Pazartesi günü saat 10.30'da başlıyor.

Son Yorumlar

Yandex.Metrica