Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Bu Hafta 8 Film Gösterimde

8 Aralık 2017 16:55

Bu hafta ( 8 Aralık ) 8 yeni film gösterimde. Yerli film, gerilim ve Özcan Deniz sevenler, kendisinin yönettiği İspanyol filmi La Cara Oculta'nın re-make projesi olan Öteki Taraf'ı beğenebilirler. Aslı Enver ve Meryem Uzerli'nin de rol aldığı yapımın haftayı ilk üç içerisinde bitirmesi bekleniyor. Ezgi Mola'nın olduğu Maide'nin Altın Günü'yse yerli komedi sevenleri salonlara bekliyor. Kaybolan bir gerdanlığın peşinden koşan kahramanlarımız kahkaha dolu anlar vaat ediyor.

Arizona'da 2013 yılında gerçekleşen yangın olayının gerçek hikayesinin anlatıldığı Korkusuzlar ise hem aksiyon hem gerçek hikaye sevenlere hitap ediyor. Josh Brolin, Miles Teller ve Jeff Bridges filmin ağır topları. Suburbicon ise George Clooney'nin yine yönetmenlik denediği ve senaryosunu Coen Kardeşler'le birlikte yazdığı eğlenceli bir film. Coen filmlerini sevenler bu filmi de keyifle izleyecektir.

Jackie Chan ve Pierce Brosnan'ı bir araya getiren İntikam ise kızı terör saldırında hayatını kaybeden bir babanın intikam alma sürecine odaklanıyor. Film drama aksiyon dozunu karışık sevenleri bekliyor. Delil.com ise bir Fransız komedisi. Zenginlerin hayatlarını organize eden ve bir şirket kuran 3 kişinin hikayesi hafta sonunun ailecek gidilecek komedisi olarak tercih edilebilir.

Haftanın yerli filmlerinden biriyse On Adım. Minimal bir tarzı olan filmde yeni filmini çekmeye çalışan Tina adında bir yönetmenin hikayesi anlatılıyor. Haftanın son filmiyse yerli bir belgesel olan Genç Pehlivanlar. Bir güreş takımı ve orada kendilerini kanıtlamaya çalışan çocukların hikayesi yurt dışından da ödülle dönen filmlerimizden ve yenilenen kurgusuyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.Yandex.Metrica