Bu Hafta 8 Yeni Film Gösterime Giriyor posteri

22 Aralık haftası 8 yeni film vizyona giriyor. Yeni filmlere geçmeden önce Aile Arasında, Star Wars: The Last Jedi gibi filmlerin vizyona devam ettiğini de hatırlatalım. İlk bahsedeceğimiz film Düş Kırıkları. Mehmet Eroğlu'nun romanından Selim Güneş'in uyarladığı film haftanın minimal tercihlerinden. Haftanın ikinci filmi bir noel filmi olan A Bad Moms Christmas. 3 çılgın annenin maceraları seyircileri eğlenceye davet ediyor.

Haftanın ikinci filmine gelince karşımızda Belalılar adlı yerli kovboy filmini görüyoruz. Belalı Meksikalı kötü adam Mask ve maceraları bu hafta vizyonda. Haftanın en önemli filmlerinden biriyse Woody Allen'ın son filmi Wonder Wheel. Kate Winslet, Juno Temple, Justin Timberlake gibi isimlerin yer aldığı filmin görüntü yönetmeni ise efsane isim Vittorio Storaro.

Küçük izleyiciler için haftanın tercihiyse Ferdinand. Zorla alıkoyulan boğa Ferdinand'ın eve geri dönme çabasının anlatıldığı film Oscar adaylığı için de konuşuluyor. Film, yeni yıl öncesi çocuklara güzel bir hediye olarak gösterimdeki yerini aldı. Jake Gyllenhaal'ın başrolünü üstlendiği Stronger ise Boston Maratonu'na yapılan terör saldırısı sonrası hayatı değişen işçi Jeff Bauman'ın hayatına odaklanıyor.

Haftanın son iki filmi ise güçlü oyuncu kadrolarıyla dikkat çeken yerli filmler. İlki Mehmet Günsur, Nejat İşler, Timuçin Esen'i bir araya getiren, Mehmet Ada Öztekin'in çektiği masalsı film Martıların Efendisi, diğeri ise Özge Özpirinçci, Buğra Gülsoy, Yusuf Akgün ve Gözde Türkpençe'nin başlıca rolleri üstlendiği aşk filmi Acı Tatlı ekşi. İki filmin de yılın sonunda iyi bir gişe yapması bekleniyor.

Son Yorumlar

Yandex.Metrica