Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

6. Seans "Acı Tatlı Ekşi"yi Konuk Etti

26 Aralık 2017 16:02

Sinemaseverlerin karşısında YouTube'da çıkan "Deniz Ali Tatar'la 6. Seans", vizyona giren filmler, oyuncular, yönetmenler, festivaller ve sinemaya dair merak edilen her şey ile gelmeye devam ediyor! Programın bu bölümlerine "Acı Tatlı Ekşi" filminin ekibi konuk oldu!

Dram-Aşk türünün örneklerinden bir tanesi olmaya aday "Acı Tatlı Ekşi" filmini; oyuncuları Özge Özpirinçci, Buğra Gülsoy, Gözde Türkpençe, Yusuf Akgün ve yönetmeni Andaç Haznedaroğlu, 6. Seans programında anlattı.

Özge Özpirinçci canlandırdığı "Duygu" karakterini ne zaman ne yapacağı belli olmayan ve arkadaş olmaktan çekinilebilecek biri olarak tanımlıyor. Partneri Buğra Gülsoy ile dizi sonrası yeniden buluşmalarını ise sahne uyumu ve güvenli alana dönme olarak belirtiyor. Filmin senaryosunu da yazan Buğra Gülsoy, filmdeki duyguların çok gerçek olduklarından bahsederken, yönetmen Andaç Haznedaroğlu ile ciddi bir çalışma yaptıklarından bahsediyor. Andaç Haznedaroğlu, sinema izleyicisinin kaliteli filmler izlemek istediğinden söz ederken, oyuncularla çekim öncesi de çalışmalar yaptığından bahsediyor. Yusuf Akgün, Alper'den çok şey öğrendiğinden ve kendi için özel bir rol olduğundan bahsederken, Gözde Türkpençe ise Eliz karakterinin sürprizli olduğundan ve filmi izleyenlerin farklı tepkiler verebileceğinden söz ediyor.Yandex.Metrica