Bu Hafta 8 Yeni Film Gösterimde posteri

2017 yılının son vizyon haftasında 8 film gösterime giriyor. Bunların 3 tanesi yerli 5 tanesiyse yabancı filmler. 

İlk filmimiz Asya. Murat Aslan'ın yönettiği filmde yabancı oyuncular da yer alıyor ve film, hayatının sonlarını yaşayan bir adamın hikayesine odaklanıyor.  İkinci filmimiz ise Anons. Yönetmen Mahmut Fazıl Coşkun'un senaryosunu Ercan Kesal'la birlikte yazdığı film, 1963 yılında yaşanan siyasi bir olayı merkezine alıyor. Bu hafta vizyona girecek olan son yerli filmse Parayı Bulduk. Taş Film'in üstlendiği film, Ersin Korkut'u başrole yerleştiriyor ve komik olaylar birinizi izliyor. BKM'nin tanınmış yüzlerinin de yer aldığı film yılın son komedisi. 

Yabancı filmler ise daha iddialı yapımlardan oluşuyor. Van Gogh'un hikayesini anlatan, polisiye sosuyla da gerilim yaratan Loving Vincent, yüzlerce sanatçının yaptığı tablolardan oluşuyor ve bu anlamda sinema tarihinde bir ilki gerçekleştiriyor. Kalp Atışı 120 Dakikada ise Cannes dahil olmak üzere katıldığı festivallerden ödüllerle dönen başarı bir film. Gerçek olaylara dayanan film, sinemanın büyüsünü de yaşatmayı başarıyor. Karabasan adlı filmse korku sevenleri salonlara bekliyor ve doğaütsü varlıklar üzerinden hikayesini kuruyor.

Haftanın en çok gişe yapması beklenen iki filmi ise Jumanji ve Muhteşem Showman. Yeni nesil Jumanji bu kez çok iddalı bir kadroyla ve modern normları hikayeye yedirerek karşımıza çıkıyor. Hem masal hem aksiyon dolu film küçükten büyüğe herkesi salonlara çekecek gibi duruyor. 3 Altın Küre adaylığı kazanan Muhteşem Showman ise Hugh Jackman başrolünde sinemalara gelen yepyeni bir müzikal. Michael Gracey'nin çektiği film gösteri dünyasının ışıltısı atmosferini sinema aracılığıyla ayağınıza getiriyor.


Son Yorumlar

Yandex.Metrica