Ercan Yazgan'ı Kaybettik posteri

Özellikle Bizimkiler ve Kaygısızlar dizileriyle tanınan ve çok sevilen oyuncu Ercan Yazgan, geçtiğimiz Cumartesi günü geçirdiği felç sonucu Sultanbeyli'deki özel bir hastanede tedavi altına alınmıştı. Alınan bilgiye göre Yazgan'ın sağlık durumunun çoklu organ yetmezliği de içerdiği ve bu sebeple her geçen gün kötüleştiği yönündeydi ve maalesef korkulan haber dün gece ( 8 Mart ) geldi ve usta oyuncu hayatını kaybetti.

Hastaneden şu açıklama yapıldı: "İskemik serebrovasküler hastalık tanısıyla hastanemiz nöroloji kliniğinde medikal tedavisi devam ederken 3 Mart 2018 tarihinde gelişen solunum yetmezliği nedeniyle hastanemiz yoğun bakım servisine kaldırılmış, yoğun bakım takibinde iken gelişen hipotansiyon, böbrek ve karaciğer yetmezliği ve bunların sonucunda oluşan çoklu organ yetmezliği nedeniyle bugün saat 23.05'te kalbi durmuş, yapılan tüm müdahelelere rağmen geri döndürülememiş olup 23.45'te hayata gözlerini yummuştur. Sanat dünyasına uzun yıllar hizmet etmiş böyle bir değerin kaybı için başta yakınları olmak üzere tüm sevenlerinin başı sağ olsun."

Ercan Yazgan, 4 Nisan 1946 tarihinde Sinop'ta doğdu. Yazgan, 1986 yılında Perihan Abla dizisindeki Şoför ismet karakteriyle ilk çıkışını yakalamıştı. Yazgan kariyeri boyunca birçok dizi ve sinema projesinde yer aldı.

Kendisine Sinematürk ailesi olarak Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine de baş sağlığı diliyoruz.

Son Yorumlar (2)

bltszlk avatar bltszlk 09 Mart 2018 17:29:41

gerçekten çok uzuldum..allah rahmet eylesin

Sinemaagresif avatar Sinemaagresif 09 Mart 2018 12:07:28

10

Başımız sağ olsun... Bir değerimizi daha sonsuzluğa uğurladık... Ercan Yazgan seni hiç unutmayacağız....

Yandex.Metrica