Kanal D Home Video Nisan Ayı Filmleri Belli Oldu posteri

 

 

 

 

KABADAYI

 

Tür: Macera
Süre DVD: 141 dk.
Süre VCD: 146 dk.
Yapım Yılı: 2007
Yönetmen: Ömer Vargı
Oyuncular: : Şener Şen, Kenan İmirzalıoğlu, İsmail Hacıoğlu,Aslı Tandoğan, Rasim Öztekin, Süleyman Turan, Ruhi Sarı, Rana Cabbar, Kemal İnci, Dursun Ali Sarıoğlu, Ayberk Atilla, Ferdi Akarnur, Atilla Pekdemir, Tarık Ünlüoğlu, Ulgar Manzakoğlu, Candan Sabuncu, Selma Kutluğ, Tuncay Beyazıt, Samim Baki.
Ses: Türkçe DD 5.0, Türkçe DD 2.0
Altyazı: İngilizce, Almanca, Flemenkçe, Duyma Engelliler için Altyazı, Görme Engelliler için Sesli Betimleme
Ekran DVD: 1.78:1 Geniş Ekran

Ekran VCD: 1.85:1 Geniş Ekran

Ekstralar DVD Özel: Kamera Arkası, Oyuncu Röportajları, Televizyonda Kabadayı, Fotoğraf Galerileri, Fragmanlar, Diğer Fragmanlar Ekstralar DVD: Fragman, Teaser Fragmanlar, Diğer FragmanlarDVD Barkod: 8697762807934
DVD Özel Barkod: 8697762809006VCD Barkod: 8697762807941Lisans Sahibi: FİDA

Sınıflandırma: Uygundur

 

 

 

Meşhur kabadayılardan Ali Osman artık eski günlerine veda eder. Bir gün yıllardır görmediği ve unutamadığı aşkını tekrar bulur. Ali Osman, eski sevgilisinden bir oğlu olduğunu öğrenir. Oğlu Murat ve sevgilisi bir barda çalışırlar. Fakat bir mafya üyesi Murat’ın sevgilisine aşıktır ve aşık olduğu kadını geri almak için mücadele vermektedir. Artık Ali Osman’ın hayatındaki tek amacı oğlunu ve oğlunun sevgilisini kanatlarının altına almak olur. Meşhur kabadayılardan Ali Osman artık eski günlerine veda eder. Bir gün yıllardır görmediği ve unutamadığı aşkını tekrar bulur. Ali Osman, eski sevgilisinden bir oğlu olduğunu öğrenir. Oğlu Murat ve sevgilisi bir barda çalışırlar. Fakat bir mafya üyesi Murat’ın sevgilisine aşıktır ve aşık olduğu kadını geri almak için mücadele vermektedir. Artık Ali Osman’ın hayatındaki tek amacı oğlunu ve oğlunun sevgilisini kanatlarının altına almak olur.

 

 

 

DVD Fiyatı:  16,99 YTL.        DVD Özel Koleksiyon Fiyatı:21,99 YTL.   VCD Fiyatı: 9,99 YTL.

 

KNOCKED UP / KAZA KURŞUNUKNOCKED UP

 


 Tür: Komedi
Süre: 133 dk.
Yapım Yılı: 2007
Yönetmen: Judd Apatow
Oyuncular: Seth Rogen, Katherine Heigl, Paul Rudd, Leslie MannSes: İngilizce DD 5.1, Almanca DD 5.1, Macarca DD 5.1
Altyazı: Türkçe, İngilizce, Almanca, Hollandaca, Fince, Macarca, Norveççe, İsveççe
Ekran: 1.85:1 Geniş Ekran
Ekstralar: 18 Çılgın Silinmiş Sahne, Uzatılmış Sahneler ve Alternatif Çekimler! / LINE-O-RAMA – Yıllarca anlatacağınız müthiş replikler! / Hız Treni Sahnesinin Kamera Arkasıgörüntüleri / Judd Apatow ‘la Yönetmeni Yönetmek / Oyuncuların kendi aralarında yaptıkları şakalarla kahkahalar atın!ÜSTSÜZ SAHNE – çıplak kalmanın yeni yöntemi! / LOUDOWAINWRIGHT III’ün, McCabe’de® ki performansı / Judd Apatow, Seth Rogen ve  Bill Hader’dan yorumlar
DVD Barkod: 8697762807996
VCD Barkod: 8697762808009
Lisans Sahibi: Universal
Sınıflandırma: +13/Cinsellik

Zıt kutuplar birbirini çeker derler. Aylak, pasaklı ve salaş Ben (Seth Rogen) ile kariyerine odaklanmış Alison (Katherine Heigl) arasında yaşananlar da tam olarak buydu. Yani en azından sarhoş oldukları gece.

 

İki ay ve bir sürü gebelik testinden sonra, yılın bu en çılgın komedisinde Ben ve Alison, sizi kahkahaya boğacak olan komik, kuruntulu ve kalpleri ısıtan bir yolculuğa çıkacak.

 “Hem eğlendiren hem de duygulandıran, başarılı bir yetişkin komedisi izlemeyeli çok olmuştu.” – Ömür Gedik, Hürriyet Keyif “Sevimli, duygusal ve seksi bir komedi. Bence görün, pişman olmazsınız.” – Burak Göral, Posta “Judd Apatow, Hollywood’da komedinin yeni kralı.” – Sevin Okyay – Radikal  
DVD Fiyatı:  21,99 YTL.                                                                VCD Fiyatı: 9,99 YTL.
 İYİ SENELER LONDRA

 

 Tür: DramSüre DVD: 82 dk.Süre VCD: 88 dk.Yapım Yılı: 2007Yönetmen: Berkun OyaOyuncular: Ülkü Duru, Ali Atay, Zuhal Olcay, Denis Lavant, Hugh Hayes, Vahide Gördüm, Şebnem Sönmez, Tuncay Akpınar, Can TogaySes: Altyazı: TürkçeEkran: 1.85:1 Geniş EkranEkstralar: DVD Barkod: 8697762809136VCD Barkod: 8697762809143Lisans Sahibi: KrekSınıflandırma: +13/Şiddet/Cinsellik

 

 

   

Uluslararası üne sahip şarkıcı Yaşar Nur, konserinden bir gün, yılbaşından birkaç gün önce Londra’ya varır. Şehir, karanlık bir gecede, yıllar önce karanlığa gömülmüş anıları canlandırır. Eski bir dost, Yaşar Nur’a taşıyamayacağı bir sorumluluk yüklediğinde, dengesiz bir hayranı saplantısıyla yüz yüze gelmeye karar verdiğinde ve cesareti kırılmış bir koca, kaderin kurgusunu bozduğunda işler karışır. Bu kişilikler tesadüflerin gölgesinde bir araya gelir ve önce kendileriyle, ardından birbirleriyle iletişim kurmak zorunda kalırlar. Bu uzun gecenin sonunda yalnızca birkaçı sabahı görecektir.

 
DVD Fiyatı:    19,99 YTL.                                                                               VCD Fiyatı: 9,99 YTL.

 

 

SOLSTICE

 

Tür: Dram/KorkuSüre DVD: 87 dk.Süre VCD: 94 dk.Yapım Yılı: 2008Yönetmen: Daniel MyrickOyuncular: Elizabeth Harnois, Shawn Ashmore, Tylor HoechlinSes: İngilizce DD 5.1, Türkçe DD 5.1, Türkçe  DD 2.0Altyazı: Türkçe, İngilizceEkran DVD: 1.85:1 Geniş EkranEkran VCD: 1.33:1 Geniş EkranEkstralar: YokDVD Barkod: 8697762808870VCD Barkod: 8697762808887Lisans Sahibi: D Yapım/Mandate

Sınıflandırma: Uygundur

 

 

 

 

 

1999’da yazıp yönettiği THE BLAIR WITCH PROJECT filmiyle tahmin edilmesi imkansız bir başarıyı yakalayan Daniel Myrick, yine hem yazıp hem yönettiği yeni filmiyle karşımızda.

 

Megan’ın (Elisabeth Harnois, Swimming Upstream, Pretty Persuasion) ikiz kızkardeşi bir yıl kadar önce intihar etmiştir. Olayın şokunu hala atlatamamış olan genç kız arkadaşlarıyla ailesinin Louisiana’daki orman evine dinlenmeye gider. Gençler arasında intihar eden Sofie’nin eski erkek arkadaşı da vardır. Ekibe yakışıklı bir kasabalı da (Tyler Hoechlin) eklenir. En kısa gecenin yaklaştığı günlerde doğaüstü olaylar gençlerin peşini bırakmayacaktır.

 

Sürprizli finaliyle seyirciyi şaşırtan SOLSTICE televizyon dizileriyle tanınan genç oyuncularıyla dikkat çeken bir gerilim.

      
DVD Fiyatı:   19,99 YTL.                                                                                VCD Fiyatı: 9,99 YTL.

 

ANNIE LEIBOVITZ Objektiften Yansıyan Bir Yaşam

 

 

Tür: BelgeselSüre: 80 dk.Yapım Yılı: 2006Yönetmen: Barbara LeibovitzOyuncular: Ses: İngilizce DD 2.0, Türkçe DD 2.0Altyazı: TürkçeEkran: 1.85:1 Geniş EkranEkstralar: YokDVD Barkod: 8697762809150Lisans Sahibi: D Yapım/Focus 

 

 

Amerikalı ünlü fotoğraf sanatçısı Annie Leibovitz’in hayatı ve kariyeri kız kardeşi Barbara Leibovitz tarafından belgesel haline getirildi.

 

Fotoğrafları ikonik olarak nitelendirilen Annie Leibovitz, 1972’den günümüze Rolling Stone, Vanity Fair ve Vogue gibi dergiler için popüler kültürün en ünlü yüzlerini fotoğrafladı. John Lennon’ın suikast edilişinden saatler önce Rolling Stone’a ödül kazandıran Yoko Ono-John Lennon pozunu çekti. Ayrıca Demi Moore’dan Kraliçe II. Elizabeth’e, Julia Roberts’tan Bill Clinton’a, George Clooney’den Whoopie Goldberg’e sayısız şöhreti karelerine taşıdı. 

Filmde birlikte çalıştığı ünlüler Annie Leibovitz’i bir fotoğrafçı olarak anlatıyor. Ayrıca Annie Leibovitz’in Susan Sontag’la olan ilişkisi ve üç çocuk büyütmesi gibi özel konular hakkında ilk defa konuşuluyor.

 

Barbara Leibovitz’in kız kardeşinin özel hayatını ve dünya görüşünü kameraya alıp katman katman incelediği bu yapım biyografik bir portreden daha çok samimi bir belgesel niteliğinde. 

Annie Leibovitz, Belgesel IF İstanbul 7. Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali Yaşama Sanatı bölümünde gösterildi. Ayrıca Hong Kong ve Varşova Film Festivallerinde ödül kazandı.

    
DVD Fiyatı:    19,99 YTL.                                                                              

 

HOW TO COOK YOUR LIFE / HAYATINIZI NASIL PİŞİREBİLİRSİNİZ?

 

 

Tür: BelgeselSüre DVD: 89 dk.Süre VCD: 90 dk.Yapım Yılı: 2007Yönetmen: Doris DörrieOyuncular: Edward Espe BrownSes: İngilizce DD 5.1, İngilizce DD 2.0, Türkçe DD 2.0Altyazı: TürkçeEkran: 1.78:1 Geniş EkranEkstralar: Doris Dörrie ile Söyleşi, Patates Cipsi Öğretisi, Yiyecek Öğretisi, Yiyecek Öğretisi, Fragman,Diğer Fragmanlar DVD Barkod: 8697762809174Lisans Sahibi: FilmaSınıflandırma: Uygundur 

 

Hayatınızı Nasıl Pişirirsiniz yemek ve hayatı yakmadan, fazla tuz koymadan veya yakmadan pişirmeyi konu alan neşeli bir belgesel. Zen ustası Edward Espe Brown dünyanın farklı Budist merkezlerindeki yemek pişirme derslerine “Yemek pişirirken yalnızca yemek pişirmezsiniz, yalnızca yiyeceklerle değil, kendinizle ve başka insanlarla uğraşmaktasınızdır.” diyerek başlıyor. Espe Brown’un “Yeniden Doğmuş Budist” tişörtüyle gezerken hayat, yemek ve Zen hakkında söyledikleri, kulağa ağır ve ciddi laflar gibi gelmiyor; daha ziyade kendisinin mutfakta ve hayatta edindiği deneyimlerin keyifli bir reçetesi gibi. Bir yandan kıkır kıkır gülerken bir yandan da “anların içinde sanki her biri sonsuzlukmuş gibi durun” diyor ve hemen ardından konsantrasyonunuzun tamamını vererek yemek yapmanın, bugünün toplumlarında bizden beklendiği gibi birçok işi bir anda bitirme derdiyle pek de uyum içinde olmadığını hatırlatıyor.

     
DVD Fiyatı:  19,99 YTL.                                                                                 
 

DARK BLUE ALMOST BLACK /

KOYU LACİ SİYAHA YAKIN
 

 

Tür: DramSüre DVD: 97 dk.Süre DVD: 104 dk.Yapım Yılı: 2006Yönetmen: Daniel Sánchez ArévaloOyuncular: Quim Gutiérrez, Antonio de la Torre, Marta EturaSes: İspanyolca DD 2.0, Türkçe DD 2.0  Altyazı: TürkçeEkran: 2.35:1 Geniş EkranEkstralar: Yönetmen ve Oyuncularla Söyleşi, Kamera Arkası, Fragman, Diğer FragmanlarDVD Barkod: 8697762808696VCD Barkod: 8697762808702Lisans Sahibi: İrfan FilmSınıflandırma: Korku/Şiddet/13 Yaş Jorge kendini birdenbire oldukça tuhaf bir durumda bulur. Eski bir mahkum olan ağabeyi Antonio hapiste tanıştığı sevgilisini hamile bırakamamaktadır. Bu görevi Jorge’ye vermiştir. Bu işin içinden nasıl çıkacağını düşünürken çocukluk aşkı çıkagelir üstelik amacı Jorge’den bir çocuk yapmaktır. Bir yandan üniversiteye gitmek bir yandan da felçli babasına bakmak zorunda olan Jorge, sorumluluk duygusunun baskısı altında köşeye sıkışmıştır.   
DVD Fiyatı: 19,99 YTL.                                                                                  VCD Fiyatı: 9,99 YTL.

 

 

CHERRY CRUSH / KÖR TUTKU 

 

Tür: Gerilim

Süre: 91 dk.

Yapım Yılı: 2007

Yönetmen: Nicholas DiBellaOyuncular: Nikki Reed, Jonathan Tucker, Julie Gonzalo, Michael O'KeefeSes: İngilizce DD 5.1, İngilizce DD 2.0, Türkçe DD 2.0Altyazı: TürkçeEkran: 1.85:1 Geniş EkranEkstralar: Kamera Arkası, Fragman, Diğer Fragmanlar

DVD Barkod: 8697762809198

VCD Barkod: 8697762809204

Lisans Sahibi: Mars

 

 

17 yaşındaki yetenekli fotoğrafçı Jordon Wells, babasının kendisi için tasarladığı gelecek planları ve en büyük tutkusu olan fotoğrafçılık arasında seçim yapmak zorundadır. Sınıfındaki bazı kızların özel fotoğraflarını çektiği için okuldan atıldıktan sonra bir devlet okuluna kaydolur ve burada Shay adlı güzel bir kıza aşık olur. Jordon, tutku dolu bir aşkın ortasında kendisini cinayet planları içinde bulur.

     
DVD Fiyatı: 19,99 YTL.                                                                                  VCD Fiyatı: 9,99 YTL.

 

ALONE WITH HER / ONUNLA BAŞ BAŞA

-Korku Kuşağı-

 
Tür: Korku
Süre: 78 dk
Yapım Yılı: 2006
Yönetmen: Eric Nicholas
Oyuncular: Colin Hanks, Ana Claudia Talancon
Ses: İngilizce DD 5.1, Türkçe DD 5.1, Türkçe DD 2.0
Altyazı: Türkçe
Ekran: 1.85:1 Geniş Ekran
Ekstralar: Çıkartılmış/Alternatif Sahneler, Hepsini Seyret, Uzatılmış Açılış Takip Kurgusu, Amy’nin Dairesi Kurgusu, Jen, Amy'yi Sakinleştiriyor,Alternatif Son, Ekstralar, Takipçiler Hakkındaki Gerçekler, TV Spotu, Diğer Fragmanlar
DVD Barkod: 8697762809211
Lisans Sahibi: D Yapım/6 Sales
Sınıflandırma: 13 Yaş/Şiddet/Cinsellik

 

 

Doug psikolojik sorunları olan bir adamdır. Amy adlı güzel bir kızı içten içe saplantı haline getirir. Doug, kadınla normal yollardan ilişki kuramayacağını anlayınca evine gizli kamera ve ses sistemi yerleştirerek onun en gizli sırlarını öğrenir. Neredeyse tamamı gizli kameralarla çekilen filmde ayrıca Colin Hanks’ın üzerinde taşıdığı bir kameradan da faydalanıldı. Film açıklanamaz dürtülerimizi ve gözetlenecek olmanın verdiği korkuyu kullanarak izleyiciyi röntgenciliğin ileri seviyesine taşıyor.

 

DVD Fiyatı: 9,99 YTL.                                                                  

 

Son Yorumlar

Yandex.Metrica