Kabadayı'nın Yıldızları DVD İmza Gününde Bir Araya Geliyor posteri

Senaryosunu Yavuz Turgul’un yazdığı Yönemenliğini Ömer Vargı’nın üstlediği başrollerinde Şener Şen, Kenan İmirzalıoğlu,İsmail Hacıoğlu, Rasim Öztekin ve Aslı Tandoğan’ın oynadığı Kabadayı nın DVD’si Kanal D Home Video etiketiyle vitrinlerdeki yerini aldı.Filmin rüya kadrosu, satışa çıkar çıkmaz en çok satanlar  listesinde 1 numaraya oturan filmin DVD’sini imzalamak için  bu Cumartesi bir araya geliyor.

Beyoğlu D&R’da gerçekleşecek olan DVD imza gününe ŞENER ŞEN, KENAN İMİRZALIOĞLU, İSMAİL HACIOĞLU VE ASLI TANDOĞAN  katılacak. Ünlü oyuncular 2 saat boyunca filmin DVD’sini imzalayıp sevenleri ile bir arada olacaklar.                 

Ustaları, yıldız  oyuncularla  buluşturan  filmin DVD’sinin iki versiyonu bulunuyor. İki diskli özel koleksiyoncu versiyonu tam arşivcilere göre. Bonus diskin içinde  Kamera Arkası, Oyuncu Röportajları, Televizyonda Kabadayı, Fotoğraf Galerileri, Fragmanlar, Diğer fragmanlar bulunuyor. Meşhur ve eski kabadayılardan Ali Osman’ın  oğlu ve onun sevgilsini mafyadan kurtarmak için verdiği mücadeleyi anlatan “Kabadayı”  2 milyon gişe yaparak   yılın büyük  beğeni ile izlenen Türk filmlerinden biri  oldu.

Tarih: 19.Nisan.2008 (Cumartesi)

Saat:15.00

Yer: Nişantaşı/City's D&R

Son Yorumlar (1)

enigmacuture avatar enigmacuture 13 Mart 2009 11:55:03

8

Kadro olağanüstü

Yandex.Metrica