Kanal D Home Video'dan Discovery Channel Belgeselleri posteri

Discovery Channel ile anlaşma imzalayan Kanal D Home Video kanalın büyük ilgi ile izlenen belgellerini DVD severlerle buluşturuyor. Discovery Channel’in ilk DVD serisi “Everest: Beyond the Limit” (Everest: Zirvenin Ötesinde) ve “Greatest Motorcyles Ever Made” (Gelmiş Geçmiş En İyi Motosikletler) koleksiyoncular için vitrinlerdeki yerini aldı.

Nasuh Mahruki’nin danışmanlığını üstlendiği ve toplam  6 bölümden oluşan “Everest: Beyond the Limit” belgeseli 3’er bölümü içeren iki ayrı DVD olarak yayınlanacak. 1-3 bölümlerin DVD’si Nisan ayında piyasaya çıkan   “Everest Beyond The Limit” bir grup sıradışı  macerapersetin insanoğlunun görüp görebileceği en zor koşullar altında, zirvenin ötesine geçmek için yaptıkları destansı yolculuğu konu alıyor. Doğa üstü bu  yolculuğun 4-6 bölümünü içeren ikinci DVD’si ise Mayıs ayında çıkacak.

“Greatest Motorcycles Ever Made”, hız ve motor tutkunlarının arşivlerinde olması gereken bir belgesel. Bu belgeselin DVD’sinde ise motorsikletlere yeni ve beklenmedik yollarla farklı görünümler kazandıran ustalar ve maceraperestler tanıtılıyor ve motosiklet konusundaki dünyaca ünlü ustalara şu soru soruluyor: “Gelmiş geçmiş en iyi motosiklet hangisi?”

Son Yorumlar (1)

enigmacuture avatar enigmacuture 13 Mart 2009 11:54:03

4

belgeseller cidden şahane

Yandex.Metrica