CJ Entertainment Film Dağıtım Faaliyetine Başlıyor posteri

Box Office Türkiye'nin haberine göre; Bir yıl önce Türkiye pazarına yapımcı olarak giriş yapan CJ Entertainment Turkey, film dağıtımı faaliyetine başlıyor.

Güney Kore'nin medya ve eğlence sektörünün önde gelen firmalarından CJ E&M, geçtiğimiz yıl BKM ile ortak film yaparak ve BKM filmlerine yatırım yaparak Türkiye sinema pazarına giriş yapmış ve BKM ile film üretim alanında iş birliğine başlamıştı. Şu günlerde ise ülkemizde dağıtımcı olarak da faaliyet göstermeye hazırlanıyor. Amacı Türkiye'de Stüdyo modelini yani filmlerin yapım, yatırım, finansman, dağıtım ve pazarlama faaliyetlerini bir arada yürütmek olan CJ Entertainment Turkey, piyasadaki tüm oyunculara eşit mesafede yaklaşarak sektörde etik kulların gelişmesi, vizyon planlarının doğru oluşturulması, içerik çeşitliliğinin artırılması, mevsimsellikle mücadele edilmesi ve sektörün daha sağlıklı bir yapıya kavuşturulması için tüm olanaklarını kullanmayı hedefliyor.

 

Yeni sezon hazırlıkları için çalışmalarını sürdüren CJETBKM ve TAFF başta olmak üzere ülkemizin önemli birçok yapım firmasıyla işbirliği sağlayacak.

Son Yorumlar

Yandex.Metrica