Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

"Cadde" Beğeniyle İzleniyor...

15 Mayıs 2008 00:00

Bilgi, ODTÜ, Anadolu, Maltepe gibi üniversitelerden 40 öğrenci'nin kendi imkanlarıyla çektiği uzun metraj filmin Anadolu, Maltepe  Üniversitelerinde gösterimi yapıldı ve daha bir çok üniversite de yapılacak. Film ekibi 23 mayıs cuma akşami Türkmax Gala programına konuk olacak. Film www.caddefilm.com sitesinden izlenebilir.
Filmin çıktığı ilk gün ilgiden internet sitesi kısa süreli çöktü ve tekrar aktif hale getirildi. Bu ekibin 'Kupa Altı' serisinden sonra ilk uzun metraj filmi. Ekibin tamamı nerdeyse Bağdat Caddesinde oturduğu için yıllardır anlatmak istedikleri bir konu. Film yaklaşık 10 milyara mal oldu ve bir çok öğrenci çalışmanın içinde bulunmak için özveride bulundu. Bu film genç öğrencilerin sinemaya olan tutkusu sayesinde yapıldı.

KONU: Bagdat Caddesinin guclu,saygi duyulan ailesi Kormanlar eski dusmanlari Efe'nin hapisten çıkmasıyla zayıf duruma düşerler. Yanlarında durup yüzlerine gülen herkes onlara ihanet eder ve karşılarına geçer. Ailenin artık tek şansı vardır aralarındaki sorunları çözüp, birlik olup düşmanlarına karşı ayakta durmak.Halil Güneşli

8 Mart 2009 08:46

farklı bir proje

Cevap Yaz
Yandex.Metrica