Kanal D Home Video Son DVD Listesi posteri

ÇILGIN DERSANE


 

Tür: Komedi

Süre: 114 dk.

Yapım Yılı: 2006

Yönetmen: Faruk Aksoy
Oyuncular: Cüneyt Arkın, Tuba Ünsal, Yağmur Atacan, Alp Kırşan, Seçkin Piriler, Mehmet Aslan, Hande Ataizi, Mustafa Topaloğlu, Pakize Suda, İlhan Daner, Yalçın Otağ, Okan Karacan, Simge Tertemiz
Ses: Türkçe DD 5.1, Türkçe DD 2.0

 
 
 

Altyazı: Almanca, Flemenkçe
Ekran: 1.85:1

Ekstralar: Kamera Arkası, Video Klip, Cüneyt Arkın Karate Dans Show, Fotoğraf Galerisi, Fragmanlar

DVD Barkod: 8697762810309

DVD Barkod-İkili Kutu: 8697762810347 VCD Barkod: 8697762810316
Lisans Sahibi: Aksoy

Sınıflandırma: Almadı

 


Çılgın Dersane’nin   hayta öğrencileri kendi amaçlarını gerçekleştirmek için yola koyulacak, bazı engellerle karşılaşacak, olmadık KOMİK durumlara düşecek, çok güzel DOSTLUKLAR kuracak, AŞKLAR yaşayacak ve en önemlisi üniversite sınavından önce hayat sınavına girecek ve bu sınavdan başarıyla çıkacaklardır.
 

Antalya’daki kampta çılgın öğrencilerle baş etme işi ise dershanenin sahibi Kick Box Hadi lakaplı Hadi Hoca (Cüneyt Arkın), ağzına geldiği gibi konuşması ve hiçbir şeyi beğenmemesi ile ünlü rehberlik hocası Zor Beğenir Melek  hoca (Pakize Suda), Uzay ve Meditasyon takıntısı yüzünden Uzaylı Buda adını alan felsefe hocası Mustafa Hoca (Mustafa Topaloğlu), güzelliğiyle meşhur coğrafya hocası Yıldız Hoca (Hande Ataizi), kafasından çıkarmadığı şapkasından dolayı Şapkasız Çıkmam Şükrü adını alan tarih hocası Şükrü Hoca (Yalçın Otağ, Ateş Böceği Yalçın) ve elinden düşürmediği bastonuyla meşhur Türkçe hocası Baston Fehmi Hoca (İlhan Daner)’ya düşer.

 

ÇILGIN DERSANE KAMPTA


 

Tür: Komedi

Süre: 120 dk.

Yapım Yılı: 2007

Yönetmen: Faruk Aksoy
Oyuncular: Cüneyt Arkın, Okan Karacan, Alp Kırşan, Mustafa Topaloğlu, Paşhan Yılmazel, Simge Tertemiz, Sevil Uyar
Ses: Türkçe DD 5.1, Türkçe DD 2.0

Altyazı: İngilizce, Almanca

Ekran: 1.85:1
Ekstralar: Kamera Arkası, Fotoğraf Galerisi, Fragmanlar

DVD Barkod: 8697762810323

VCD Barkod: 8697762810330
Lisans Sahibi: Aksoy

Sınıflandırma: Almadı


 

“Çılgın Dersane”de birbirinden ilginç olaylar yaşayan gençler bu kez “Çılgın Dersane Kampta” için bir araya geldiler.

 

İzleyicinin büyük beğenisini kazanan “Çılgın Dersane” filminin devamı niteliğinde olan “Çılgın Dersane Kampta”da üniversiteye giriş sınavlarına çok az bir süre kalmış ve öğrenciler sınav stresinden uzaklaşmak amacıyla doğa cenneti bir yerde sınav öncesi 15 günlük bir kamp sürecine girmiştir.

 

 İstanbul Özlem Dersanesi’nin sahibi Hadi’nin (Cüneyt Arkın) yönetiminde başlayan kampa öğrenciler ve öğretmenler büyük bir heyecanla katılırlar. Çocukluk arkadaşı olan ancak o yıllarda birbirilerine olan duygularını bir türlü ifade edemeyen Berksan (Berksan) ve Bahar ne tesadüftür ki bu kampta bir araya gelirler. İkisinin de yaşamında çok büyük değişiklikler olmuştur. Berksan artık herkes tarafından tanınan ünlü bir pop stardır. Ancak iki genç arasında yıllarca bastırılan duygular bu kampta ortaya çıkar. Fakat bu durumdan hiç de mutlu olmayacak bir üçüncü kişi vardır.

 Öğretmenler arasında da aşk kıvılcımları ortaya çıkmaya başlar. Seksi Coğrafyacı ile yollarını ayıran Mustafa (Mustafa Topaloğlu) ile Yüksel (Sibel Tüzün) arasındaki yakınlaşma gün geçtikçe artmaktadır. Bu arada Hadi’yi çökertmek için sayısız yola başvuran Şahin, çalışmalarını sürdürmekte ve yeni yeni planlar yapmaktadır.  

İYİ SENELER LONDRA
  
Tür: Dram

Süre DVD: 82 dk.

Süre VCD: 88 dk

Yapım Yılı: 2007

Yönetmen: Berkun Oya
Oyuncular: Ülkü Duru, Ali Atay, Zuhal Olcay, Denis Lavant,
Hugh Hayes, Vahide Gördüm, Şebnem Sönmez, Tuncay Akpınar, Can Togay

Ses: Türkçe DD 5.1, Türkçe DD 2.0

Altyazı: Türkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca

Ekran: 1.85:1 Geniş Ekran

Ekstralar: Kamera Arkası, Fazıl Say, Denis Lavant’tan Sokak Konseri, Afişler, Fotoğraf Galerisi, Fragmanlar

DVD Barkod: 8697762809136

VCD Barkod: 8697762809143

Lisans Sahibi: Krek

Sınıflandırma: Şiddet/Cinsellik/13 Yaş

 

 

Bu uzun gecenin sonunda yalnızca birkaçı sabahı görecektir… 

Uluslararası üne sahip şarkıcı Yaşar Nur, konserinden bir gün, yılbaşından birkaç gün önce Londra’ya varır. Şehir, karanlık bir gecede, yıllar önce karanlığa gömülmüş anıları canlandırır. Eski bir dost, Yaşar Nur’a taşıyamayacağı bir sorumluluk yüklediğinde, dengesiz bir hayranı saplantısıyla yüz yüze gelmeye karar verdiğinde ve cesareti kırılmış bir koca, kaderin kurgusunu bozduğunda işler karışır. Bu kişilikler tesadüflerin gölgesinde bir araya gelir ve önce kendileriyle, ardından birbirleriyle iletişim kurmak zorunda kalırlar.

EASTERN PROMISES / ŞARK VAATLERİ

  
Tür: Polisiye/Gerilim

Süre: 101 dk.

Yapım Yılı: 2007

Yönetmen: David Cronenberg
Oyuncular: Josef Altin, Viggo Mortensen, Vincent Cassel, Mina E. Mina, Naomi WattsSes: İngilizce DD 5.1

Altyazı: Türkçe, İngilizce

Ekran: 1.85:1

Ekstralar: Sırlar ve Hikayeler- Kamera Arkası, Yönetmen David Cronenberg ve Oyuncularla Röportajlar, Hayat Boyu Damgalı- David Cronenberg Rus Dövmelerinin Ardındaki Gizli Sırları Açığa Çıkarıyor

DVD Barkod: 8697762809716

VCD Barkod: 8697762809723

Lisans Sahibi: D Yapım-Focus

Sınıflandırma: +18/Şiddet/Cinsellik

 

 

 

Cinayet, yalan ve intikam sınırlarında yaşanan hayatların acı sesleri, Londra’nın en karanlık köşelerinde yankılanıyor.    

Viggo Mortensen’in başrolünde oynadığı “The History of Violence” (Şiddetin Tarihçesi) adlı gerilim filminin sıradışı yönetmeni David Cronenberg, tekrar gerilim dolu bir hikayeyle karşımızda. Senaryosunu “Dirty Pretty Things” (Kirli Tatlı Şeyler) ile Oscar’a aday olan Steve Knight’ın yazdığı filmin başrolünde, yine Cronenberg’in değişmez oyuncusu Viggo Mortensen var.

Gizemli ve karizmatik Rus Nikolai Luzhin (Mortensen), Doğu Avrupa kökenli, Londra’nın en acımasız ve tehlikeli ailesinin şoförü olarak çalışmaktadır. Aile, Vory V Zakone adlı bir suç örgütünün parçasıdır. Tüm çevrelerde saygın ve ulaşılmaz bir yere sahip olan Semyon’ın (Oscar adayı Armin Mueller-Stahl) başını çektiği ve tüm servetin, ailesinden çok Nikolai’ye daha yakın olan zorba ve iki yüzlü oğlu Kirill (Vincent Cassel) tarafından kontrol altında tutulduğu, şehrin en lüks yerlerinden biri olarak kabul edilen, ancak kimsenin bilmediği vahşi ve zalim bir dünyaya hizmet eden Trans Sibirya kökenli bir restoran işletmektedirler.   

Ancak Nikolai’nin bu güçlü çevre tarafından koruma altına alınmış yaşamı, Noel zamanı Kuzey Londra hastanesinde ebe olarak çalışan Anna Khitrova (Oscar adayı Naomi Watts) ile tanışmasıyla tamamen sarsılacaktır. Anna, doğum sırasında genç bir kızın ölümüne tanık olur ve bu olaydan çok etkilenir. Anna, tek başına kalan bebeğin diğer akrabalarını bulmaya kararlıdır. Bir yandan da, bebeğin annesinin tuttuğu günlüğe ulaşmıştır. Günlük çözüldükçe ortaya çıkan manzara, hiç de iç açıcı değildir. Günlüğün her sayfasında, Vory örgütünün korkunç dünyasına tanık olacaktır.

 

 

 

DOG BITE DOG / KUYUMU KAZMA

  
Tür: Polisiye/Gerilim

Süre: 105 dk.

Yapım Yılı: 2006

Yönetmen: Pou-Soi Cheang
Oyuncular: Edison Chen, Sam Lee, Weiying Pei
Ses: Çince DD 5.1, İngilizce DD 2.0, Türkçe DD 5.1, Türkçe DD 2.0

Altyazı: Türkçe

Ekran: 1.78:1
Ekstralar: Kamera Arkası, Başrol Oyuncusu Edison Chen ve Yönetmen Cheang Pou-Soi ile Söyleşi, Fragmanlar
DVD Barkod: 8697762810354
VCD Barkod: 8697762810361
Lisans Sahibi: Pinema

Sınıflandırma: Belli Değil

 

 

 

 

Hong Kong’un arka sokaklarında gerçekleşen kovalamaca ve dövüş sahnelerindeki yoğun ve vahşi aksiyon karşısında ağzınız açık kalacak. 

Hong Kong aksiyon türünün soluk soluğa izleyeceğimiz bu örneğinde Infernal Affairs üçlemesinden tanıdığımız usta oyuncu Edison Chen başrolde yer alıyor.

Gözünü hırs bürümüş Kamboçyalı suikastçı, Hong Kong’daki “iş”ini bitirmiş, polisten kaçmaktadır. Peşindeki dedektif, ekibindeki en iyi adamları öldüren suikastçıyı bulmaya kendini adamıştır. Bu yolda inanılmaz yöntemlere başvurup intikamını alacaktır.

Son Yorumlar (1)

Halil Güneşli avatar Halil Güneşli 08 Mart 2009 08:38:03

Çılgın Dershane ve Çılgın Dershane Kampta gerçekten kötü projeler.

Yandex.Metrica