"Küçük Kadınlar" Kanal D'de Başlıyor posteri

Kanal D’de, 10 Haziran Salı günü, yapımcılığını D Productions’un üstlendiği Küçük Kadınlar adlı yepyeni bir dizi başlıyor.

Çekimleri, Anadolu Hisarı’nda bir köşkte yapılan dizinin yönetmenliğini Hakan Arslan yapıyor. Senaryosunu Deniz Akçay’ın yazdığı “Küçük Kadınlar”ın başrollerini  ise, Ekin Türkmen, Hande Soral, Fulya Zenginer, Elit İşcan, Selin Ilgar, Ahmet Levendoğlu, Deniz Kurdoğlu,Burak Tamdoğan, Ali İl, Burak Sağyaşar, Birsen Dürülü, Kemal Pekser, Mehtap Bayri, Halim Ercan ve Hülya Şen paylaşıyor.

Dünya klasikleri arasında yer alan  “Küçük Kadınlar” adlı kitaptan esinlenilerek ekrana taşınan dizide, bir günde hayalleri yıkılan  beş kız kardeşin hayata yeniden tutunmak için verdikleri mücadeleler anlatılıyor. Anne ve babalarını trajik bir şekilde kaybeden bu beş kız kardeşin birbirlerinden başka kimseleri yoktur. Başlarına gelenlere karşın inançlarını sarsmadan , kalplerini bozmadan , birbirlerine kenetlenerek hayatta kalmayı başaran beş kız kardeşin, beş küçük kadının umut dolu öyküsünü anlatan “Küçük Kadınlar” Kanal D ekranın ve dizi severlerin vazgeçilmezi olacak.

Son Yorumlar (1)

Halil Güneşli avatar Halil Güneşli 08 Mart 2009 08:35:03

6

Beğenmediğim bir dizi ama tutuldu

Yandex.Metrica