Kanal D Home Video Bir İlke Daha İmza Attı posteri

Birbirinden kaliteli ve vizyonun merakla beklenen filmlerini uygun fiyatlarla  izleyici ile buluşturan Kanal D Home Video, sektördeki ilk’lerine bir yenisini daha ekledi. Kanal D Home Video DVD fimlerini DVD otomatından satışa sürdü.

Yurtdışında yaygın olan bu uygulamanın Türkiye’deki ilk örneği Mecidiyeköy Opet benzin istasyonuna yerleştirildi.DVD otomatının ilk müşterisi ise DVD koleksiyonu yapan Genco dizisi başrol  oyuncusu Selen Seyven oldu.Güzel  oyuncu DVD otomatından American Gangster filmini satın aldı. Bu uygulama sayesinde tüm sinema severler,en yeni filmleri çok uygun fiyatlara istedikleri zaman ve saatte DVD otomattından yiyecek ya da içecek alır gibi kolaylıkla satın alabilecek.

DVD otamatından 15,10 ve 5 YTL gibi uygun fiyatlarda satışa sürülen filmler arasında Recep İvedik, Amerikan Gangsteri, Kabadayı, The Bourne Ultimatom, Elizabeht Altınçağ, Gecenin Rengi, Yumurta, Mutluluk, İlk Aşk ve Tatlı Hayat gibi sezonun en çok konuşulan ve  ödül alan filmleri bulunuyor.  

Ayrıca 10-12 Haziran tarihleri arasında Lütfi Kırdar sergi sarayında düzenlenen CARDİST Fuarına ise  sadece kredi kartı ile satış yapacak olan Kanal D Home Video DVD Otomat makinesi   yer alacaktır.

Son Yorumlar (1)

Halil Güneşli avatar Halil Güneşli 08 Mart 2009 08:34:03

Kanal D Home gerçekten sinemaseverlerin iyi bir yardımcısı

Yandex.Metrica