Geleceğe Dönüş ve Mumya koleksiyoner versiyonu raflarda posteri

Sinema Tarihinin vazgeçilmezleri arasında yer alan ve Kanal D Home Video etiketiyle çıkan “Geleceğe Dönüş” ve “Mumya” filmlerinin DVD’leri koleksiyonculara özel versiyonlarıyla raflarda yerini aldı.

Yönetmenliğini Oscar ödüllü yönetmen Robert Zemeckis’in yaptığı, yapımcılığını Oscar ödüllü efsanevi yönetmen Steven Spielberg’in üstlendiği serinin başrollerinde Michael J. Fox ve Christopher Lloyd oynadığı Geleceğe Dönüş’ün koleksiyoner versiyonu 4 Disk’ten oluşuyor. 9 saati aşan bu görsel şölende, Robert Zemeckis ve Yapımcı Bob Gale’le Soru-Cevap, Michael J. Fox’la Uzatılmış Röportaj, Bob Gale’in Yorumuyla Silinmiş Sahneler, Orijinal Senaryo’dan Kesitler, ve çok daha fazlası sizleri bekliyor.

1932’de çekilen kült korku filmi Mummy’nin 1999 tarihli yeni versiyonu Mumya Geri Dönüyor da 4 disk’li koleksiyoncu versiyonu ile DVD raflarında.Başrollerinde Brendan Fraser ve Rachel Weisz oynadığı filmin dvd ektraları, Yönetmen Stephen Sommers ve Kurgucu Bob Duscay’dan Filmin Sesli Yorumu, Brendan Fraser Röportajı, Foto-Montaj ve Daha Fazlasıyla tam sinema severlerin tam arşivlerine göre.

 

 

Son Yorumlar (1)

Halil Güneşli avatar Halil Güneşli 07 Mart 2009 20:38:03

çok başarılı bir çalışma

Yandex.Metrica