Sinema Tarihinin En Pahalı Asterix'i DVD'de posteri

Alain Delon,Gerard Depardieu,Clovis Cornillac,Vanessa Hessler gibi yıldız oyuncuları bir araya getiren ve 80 milyon euro’luk bütçesi ile sinema tarihinin en pahalı Asterix  filmi Asterix Olimpiyat Oyunlarında filminin DVD Kanal D Home Video etiketiyle çıktı.

Yönetmen Thomas Langmann’ın uzun süredir bir proje olarak üzerinde çalıştığı Albert Uderzo’nun tüm dünyanın en çok ses getiren çizgi romanları arasında kabul edilen Asteriks Olimpiyat Oyunlarında'nın (Asterix Aux Jeux Olympiques) sinema uyarlamasında Michael Schumacher, Tony Parker, Zidane, Adriana Karembeu gibi süpriz isimleri de görmek mümkün. DVD’nin koleksiyoncu versiyonunda ise DVD’ye Özel Ekstralar, Kamera Arkası, Romalılar ve Galyalılar, Gala, Çekim Hataları, Kostümler, Sporcularla yapılan röportajlar var.

Filmin Türkçe dublaj versiyonunda Türkiye'nin ünlü isimlerinin seslerini duyabileceksiniz. İşte kimlerin hangi karakteri seslendirdiğinin tam listesi: Kerem Cem (Asteriks), Sezai Aydın (Oburiks), Levent Dönmez (Hokusfokus), Faruk Akgören (Toptoriks), Levent Özdilek (Kakofoniks), Nur Subaşı (Eskitopraks), Ece Sükan (Bayan Eskitopraks), Pınar Altuğ (İrena), Sungun Babacan (Kaypakus), Kaan Kural (Tonus Parker) ve Bay J.

Son Yorumlar (1)

Halil Güneşli avatar Halil Güneşli 07 Mart 2009 17:21:03

alain delon gibi çok iyi bir oyuncunun olması büyük avantaj

Yandex.Metrica