Show Tv İddialı Yapımlarla Geliyor posteri

Televizyon kanallarının yeni yayın dönemi 1 Eylül'de başladı. Show TV de bu dönemi, gündüz kuşağına Alişan ve Çağla Şıkel'in sunduğu 'Her Şey Dahil'i, prime time'a ise Gece Sesleri dizisini alarak başladı. Eşref Saati ve Doktorlar dizisine de bir kaç oyuncu takviyesi yapan kanal, yeni bir yapım ekrana getirmemişti.

Show TV'nin hazırladığı yeni yayın dönemi kataloğu ise kanalın yeni yayın dönemini aslında yakında açacağını gösterdi. Bu sezon da yarışma programı 'Var mısın Yok musun?' ve 'Kurtlar Vadisi Pusu' gibi dizilerle iddiasını sürdürmeye kararlı Show TV'nin, yakında ekrana getireceği yeni yapımlar şöyle:

Come Dine With Me

Sloganı 'Mutfakta Patron Kim?' olan yarışmada yolları hiç kesişmemiş birbirini tanımayan beş insan, aşçılıkta, ev sahipliğinde, zevkte ve yaratıcılıkta kimin daha üstün olduğunu kanıtlamaya çalışacak.

Bahar Dalları

Yapımcılığını Süreç Film-Ali Gündoğdu'nun üstleneceği yapımın tanıtım metni şöyle: Yüreğindeki evlat acısıyla hayata küsmüş bir annenin, hayata yeniden tutunma hikayesi.

Ferhat ile Şirin

Yapımcılığını Tim's-Timur Savcı'nın üstlendiği komedi dizisi, efsane aşkların ve evliliklerin bitmediğini anlatmaya çalışacak.

Ezel'in Oyunu

Yapımcılığını Ay Yapım-Ekrem Çatay'ın üstlendiği yapım, gündelik hayatın maskelerinin ardındaki vahşi yaşamdan da aşklarından da vazgeçemeyen insanların gerçek yüzlerinin hikayelerini ekrana taşıyacak.

Wipeout

Büyük ödül yolunda büyük engellerin olduğu bir yarışma. Yepyeni bir outdoor macerasında finale kalan son dört kişi, dört farklı engeli aşıp büyük ödülü kapmak için ter dökecek.

Melekler Korusun

Bir anne ile gençlik çağındaki kızının çatışmalarını ekrana taşıyacak olan dizinin başrolünde Avrupa Yakası'ndan ayrılan Hümeyra var. Dizinin yapımcısı ise Tim's-Timur Savcı.

Anneler ve Kızları

Sunuculuğunu Yasemin Bozkurt'un yapacağı programa, sevgileri, kıskançlıkları, beceri ve sırları ile anneler ve kızları konuk olacak. Anneler ve kızlarının öyküleri ekran karşısındakileri gözyaşına boğacak.

Karamel

Karamel kokulu kadınların hikayesinin yapımcısı Pastel Film-Yaşar İrvül. Başrol oyuncuları ise Ahu Türkpence, Emre Kınays Gökhan Soylu ve Ülkü Duru. Dizi, bir kuaför dükkanının içinde aşklarla süslenen, ihanetlerle parçalanan, tabular altında ezilen kadınların hikayelerini anlatacak.

Vurgun

Most Production'un Bodrum'da çektiği dizinin başrollerinde Türkan Şoray, Hakan Balamir, Pamir Pekin, Ayşe Aziz, Mehmet Ali Nuroğlu ve Halit Aktçatepe var.

Şöhret Yolunda

Show TV'nin hafta sonları ekrana getirmeyi planladığı gençlik dizisinde hayallerine tutkuyla sarılan, enerji ve umutla dolu bir grup gencin, sahne sanatçıları yetiştiren bir özel okulda yaşadıkları anlatılacak.

Kaynak : Milliyet

Son Yorumlar (2)

gizem_ela avatar gizem_ela 10 Eylül 2009 16:15:09

en iddalısı DOKTORLAR en güzelide DOKTORLAR

Halil Güneşli avatar Halil Güneşli 07 Mart 2009 16:52:03

show tv diziler konusunda başarılı görmüyorum

Yandex.Metrica