Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Kurtlar Vadisi'nin Akibeti Bilinmiyor

31 Ekim 2008 00:00
Kurtlar Vadisi kanal mı değiştiriyor? Bu sorunun cevabını kimse bilmiyor. Ne kanal yöneticileri ne de dizinin yapımcıları.. Ortada belirsiz bir durumun olduğu kesin..

Yeni bölüm bekleyen dizi fanatikleri, hayal kırıklığına uğradı. Geçen haftaki bölümün tekrarı bu akşam ekranlarda olacak..

Televizyon yöneticilerinin dizi yapımcılarından yüzde 30 indirim isteği belli ki memnun etmemiş.. Kulislerden yansıyanlara göre yeni bölümün verilmemesi Show TV'yi protesto amacı taşıyor.

Dizinin senaristi Bahadır Özdener'in söylentiler üzerine yaptığı açıklama kanal değişikliğine açık kapı bırakacak türden.

"Ocak ayına kadar gündemlerinde böyle bir şey yok" diyor, ama sonrasını söylemiyor. Görünen o ki önümüzdeki aylar sürpriz gelişmelere gebe..

Bir tuhaf durum ise Pana Filmin internet sitesinde yaşanıyor. Şirketin sitesine 3 gündür erişilemiyor. Ayrıca Kurtlar Vadisi Pusu'nun resmi web sayfasına da ulaşılamıyor.


Halil Güneşli

7 Mart 2009 16:29

Kurtlar Vadisi gibi bir dizinin akibeti bu denli takip edilmesini hiç hoş karşılamıyorum, bunlar Türkiyenin ve Türk Halkının gerçekleri asla olamazlar

Cevap Yaz
Yandex.Metrica