Altın Koza Stantı'nda Tuncel Kurtiz'e Yoğun İlgi posteri

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve Türkiye Yayıncılar Birliği tarafından TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi-Büyükçekmece’de, 1-9 Kasım 2008 tarihleri arasında düzenlenen 27. İstanbul Kitap Fuarı’nda, Altın Koza’nın açtığı stant yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz Haziran’da 15. kez düzenlenen Altın Koza Film Festivali’nde “Türk Sineması’nda Bir Usta Oyuncu” ödülünü alan Tuncel Kurtiz  ile yine Festival kapsamında yayımlanan ve Kurtiz’in sanat yaşamı anlatan “Aktör: Tuncel Kurtiz” kitabının yazarı Burçak Evren, Altın Koza standında kitaplarını imzaladı. 6 Kasım 2008 Perşembe günü gerçekleştirilen etkinlik, yaklaşık 2 saat 30 dakika sürdü. Kurtiz,  Altın Koza’nın çok iyi işlere imza attığını, bundan sonra çok daha iyi olacağını belirtti. Yazar Burçak Evren ise, Altın Koza ile bu şekilde çalışmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Altın Koza standı, 9 Kasım 2008’e kadar Beylikdüzü TÜYAP Fuar alanında ziyaret edilebilecek.

 

Son Yorumlar (1)

Halil Güneşli avatar Halil Güneşli 07 Mart 2009 16:24:03

Türk Sosyal İçerikli Sinemasının yüzeysel olmadan tüm gerçekleriyle yansıtan ve yansıtanlara destek olan en önemli oyuncularından birine gösterilen bu ilgi gerçekten çok güzel ama daha fazla olmalıdır.

Yandex.Metrica