Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Güneşi Gördüm'ün Çekimleri Devam Ediyor

8 Kasım 2008 00:00
2400 metre yükseklikteki bir sınır köyünde başlayan çekimlerin finali ise Norveç’te yapılacak. 12 Mart 2009’da vizyona girmesi planlanan, Altan Erkekli, Cihat Tamer, Demet Evgar, Emre Kınay, Erol Günaydın, Menderes Samancılar, Sarp Apak ve Şerif Sezer’in de yer aldığı zengin oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Güneşi Gördüm filminin çekimleri zor şartlar altında sürüyor. 2400 metre yükseklikteki bir köyde yapıldığı için ekibi epey zorlayan çekimlerin bir an önce tamamlanmasına uğraşılıyor. Kars’tan sonra İstanbul ve Danimarka’da devam edecek olan çekimlerin Norveç’te son bulacağı açıklandı.

200 kişinin görev yaptığı, toplam 2 bin figüranın rol aldığı filmin bütçesi hakkında şimdilik açıklama yok. Öte yandan ekipte bulunanlar da Mahsun Kırmızıgül’ün getirdiği konuşma yasağı nedeniyle filmin detayları hakkında tek kelime edemiyor. Ülkemizdeki zorda kalmış milyonlarca çocuğun sesi olma amacı taşıyan bu filme çok inandıklarını söyleyen yapımcı Murat Tokat, “Seçilen mekanları, kullanılan tekniği ve oyuncu kadrosu ile seyirciyi güzel bir film bekliyor” dedi.Doğu’da başlayıp Batı’da son bulacak bir öyküyü anlatan Güneşi Gördüm'ün senaryosu sır gibi saklanıyor.


Halil Güneşli

7 Mart 2009 16:22

Beyaz Melek projesiyle muhteşem bir çıkış yakalayan Mahsun Kırmızgül bu projesiyle başarısının şans olmadığını bir kez daha ispat edecektir. Sinema sanatı, ses sanatçılığı ve şarkıcılığının önüne geçti, bu olumlu bir gelişme oldu

Cevap Yaz
Yandex.Metrica