Olacak O Kadar başlıyor posteri

Program Fox’ta başlayacak. Cengiz Semercioğlu’nun CNN TÜRK için hazırladığı “Full Ekran”a konuk olan Levent Kırca, “Olacak O Kadar”ın ikinci dönemine dair bilgiler verdi. Cumhurbaşkanı ve Başbakan’da siyasi esprilere karşı bir hassasiyet olduğunu söyleyen ünlü tiyatrocu, “Vallahi kusura bakmasınlar, ben yine de siyasi espri yapacağım” dedi.

Kaynak : Kelebek / Hürriyet

Son Yorumlar (3)

Halil Güneşli avatar Halil Güneşli 06 Mart 2009 22:50:03

Fox Tv her pazar akşamı " olacak o kadar " dizisinin eski bölümlerini yayınlıyor, gerçekten nostaljik olan o bölümleri unutmak mümkün değil, her karesini hatırlıyorum ve tekrar tekrar izlemek istiyorum, yeni bölümleri Mart ayından itibaren yayınlanacağını duyunca çok mutlu oldum

mehmet şeylan avatar mehmet şeylan 15 Şubat 2009 16:04:02

10

Levent Kırca, ne yazı ki siyasetin ve politikacıların ağına takıldı. Sürekli çizgisi gösterildi, sanatın ve mizahın aykırı görüldüğü bir yerde bağımsız ve başarılı bir işten söz etmek mümkün değildir. Oysa Levent kırca başarılı işlere mühür basmış bi r adamdır. Gülmenin ve güldürmenin unutulduğu yerden onu yeniden ekranlarda görmek güzel birşey.

arafaresi avatar arafaresi 28 Ocak 2009 09:55:01

çocuklugumuzun en güzel programıydı bolu lu usta , sarhoş tiplemeleri , enflasyon geçim anlatımı , siyasi yüzler ve cevatt kelle sinan bengier :) emek unutulmamalı niyetimiz kimseyi kırmak değildir :)

Yandex.Metrica