Karamel bitti diye piyasaya küsmedim  posteri

Bir İstanbul Masalı ve 'Şöhret' dizilerinin yıldızı Ahu Türkpençe; krize kurban giden Karamel projesi yayından kalkınca piyasaya küsmediğini söyledi. Emre Kınay'la başrol paylaştığı 'Karamel'de bir kuaförü canlandıran Türkpençe; "Hem oyuncu kadromuz hem de teknik ekibimiz çok iyiydi. Ekibin dağılmasına üzüldüm. Yeni işlerde tekrar karşılaşmak dileğiyle, biraz içimiz buruk ayrıldık" dedi.

Dizisi yayından kalkan oyuncular bir süre piyasaya küsüyor. Sizde böyle bir şey var mı?
Dizide 'iş üzerinden duygusal bir bağ' kuracak kadar çok çalışamadık. Yani işle değil ama ekip arkadaşlarımızla aramızda bir bağ oluştu. Bu yüzden de ekip olarak hâlâ görüşüyoruz. Başka bir dizide oynama fikrine gelince; neden olmasın? Küsmüşlüğüm falan yok... Bu tür durumlar küsüp kapanmak yerine, tam tersi çok daha iyi işler yapmak için itici güç olmalı.

Peki drama ya da komedi gibi yakın durduğunuz bir tür var mı?
Aslında hikayeyi okumadan bir şey söylemek ya da oyuncunun 'sadece şu türü oynarım' diye kendini kısıtlaması bence yanlış olur. Ama eğer amaç seyirciyi ülkenin içinde bulunduğu sıkıntıdan ve yaşadığı stresten uzaklaştırmak ise; romantik komediler şu sıralar daha akıllıca olabilir. Ben de merkezinde aşk olan hikayeleri daha çok seviyorum.

Kaynak : Günaydın / Sabah

Son Yorumlar (1)

Halil Güneşli avatar Halil Güneşli 06 Mart 2009 22:47:03

Ahu Türkpençe aslında başarılı olabilecek bir oyuncu ama ne yazık ki kendini fazlasıyla sıkıyor, buda seyircileri fazlasıyla yansıyor, bu durumu atlatırsa bu piyasada tutunur ve başarılı olabilir

Yandex.Metrica