Adab-ı Muaşeret'in Çekimleri Tamamlandı posteri

Mars Film ve Yerli Film’in yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Eser Yazıcı’nın kaleme aldığı başrollerinde Hasibe Eren (Avrupa Yakası Makbule), Salih Kalyon (Komedi Dükkanı), Yıldırım Öcek(Avrupa Yakası Dergi Patronu), Yıldız Asyalı, Tarık Ündüz (Gazenfer Özcan’nın torunu) ve Meral Kaplan gibi bir çok ünlü isimi bir araya getiren ADAB-I MUAŞERET adlı gençlik filminin çekimleri tamamlandı.

Gazenfer Özcan’nın torunu Tarık Ündüz’ün de bulunduğu oyuncu kadrosu basın toplantısına tam kadro çıktılar. Ancak bir gün öce  dedesini defneden Tarık her ne kadar  profesyonel davranmaya çalışsa da  oldukça üzgündü. Genç oyuncuya en büyük destek ise Salih Kalyon ve Yıldırım Öcek’ten geldi.

20 Şubat 2009 Cuma günü filmin parti sahnesinin çekimi ile sinema filminin çekimleri tamamlandı. Bütün oyuncu kadrosunun yanısıra ilk kez bir sinema filminde yer alan kadın rap sanatçısı “Sultana” da şarkıları ile filmin finaline renk kattı.

Çekimlerine 24 Ocak Cumartesi günü İstanbul Erkek Lisesi’nde başlanan Adab-ı Muaşeret, lisede okula hakim olan kızlar çetesi “Adab-ı Muaşeret” ile mualifleri erkek çetesi Mokokolar arasında gelişen komik olayları anlatıyor.Hababamın sıcaklığında, Türk filmlerinin tadında müthiş gençlik filmi “Adab-ı Muaşeret “15 Mayıs’ta vizyona girecek.


 

Son Yorumlar (1)

superhero avatar superhero 13 Mayıs 2009 20:08:05

fragmandan anladığımız gayet eğlenceli,şamata bir gençlik filmi.bence bayağı iş yapar.

Yandex.Metrica