Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

İstanbul Film Festivali biletleri satışta

31 Mart 2009 00:00

İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı (İKSV) tarafından, Akbank'ın sponsorluğunda 4-19 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek festivalde, bu yıl da indirimli bilet uygulaması devam ederken, biletler geçen yılki fiyatlardan satışa çıkarıldı.

Festivalde tam bilet fiyatı 10 TL, Akbank galaları hariç tüm seanslarda öğrenci ile 65 yaş ve üstü için de bilet fiyatı 7 TL olacak. Gala filmlerinin biletleri ise 15 TL olarak belirlendi.

Festivalde, hafta içi gündüz seansları saat 11.00, 13.30 ve 16.00'da ise bilet fiyatları yalnızca 3,5 TL olurken, Türk filmleri de tüm seanslarda yine 3,5 TL'den izlenebilecek. 
Festival sponsoru Akbank'ın Axess kart sahipleri, hafta içi gündüz seansları ve Türk filmleri hariç tüm festival filmlerinin biletlerini yüzde 20 indirimle alabilecek.

Bu arada, ''Lale Kart'' sahipleri, festival biletlerini tam 8 TL, indirimli 5,5 TL, gala biletlerini ise 12 TL'den satın alabilecek. Hafta içi gündüz seansları ''Lale Kart'' üyeleri için de yine 3,5 TL olarak belirlendi.

İKSV'nin, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ile geçen yıl hayata geçirdiği ''BitamBiöğrenci'' projesi de devam ediyor.

Sinemaseverler, bilet satın alırken ''BitamBiöğrenci'' diyerek zor imkanlarda büyüyen 3 ya da 10 çocuğun da İstanbul Film Festivali'ne katılımını sağlayabilecek.

Sinemaseverler, biletlerini Beyoğlu'nda Emek ve Atlas ile Kadıköy'de Rexx sinemalarında açılacak ana gişelerden ya da Biletix'ten satın alabilecek.enigmacuture

31 Mart 2009 17:24

bilet fiyatları sudan ucuz. artık sinemaya gitmemek için bir mazeret kalmadı. bilet fiyatlarını pahalı bulanlara duyurulur.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica