Altın kızlar çekime başladı posteri 1980’li yıllara damgasını vuran “Altın Kızlar”ın yerli versiyonunda, sağduyusu ve dürüstlüğü ile öne çıkan Dorothy’yi Hülya Koçyiğit, hazırcevap ve huysuz anne Sophia’yı Fatma Girik, akıl almaz saflığı ile kızları çıldırtan Rose’u Türkan Şoray, çapkın Blanche’ı ise Nevra Serezli canlandırıyor. Daha önce Blanche’ı oynayacağı açıklanan Emel Sayın’ın bu dizide rol almaktan neden son anda vazgeçtiği ise henüz netlik kazanmadı. Kaynak : Hürriyet

Son Yorumlar (9)

Kaya Erdaş avatar Kaya Erdaş 17 Nisan 2009 22:16:04

EVET BENDE HERKES GİBİ YONCANIN 4.CÜ YAPRAĞI OLAN FİLİZ AKININ OLMASINI İSTERDİM.YOKSA NEVRA SEREZLİ BUNLARIN HEPSİNDEN İYİ GERÇEK BİR OYUNCUDUR ONA LAFIM YOK.

Pseyhan avatar Pseyhan 12 Nisan 2009 17:48:04

Genelde USA kokenli dizilerin yerli versiyonlarini begenmiyorum ya da takdir etmiyorum cunku bizim ilerlemek icin kendi cizgimizde sitcomlar yaratmamiz gerekli (gerci sitcom anlayisi basli basina bize ait degil ama).. Biz ise her seferinde biryerlerd en "etkilenmeyi" seciyoruz.. Bu sefer ben de merakla bekliyorum cunku Altin Kizlar'i cok severdim, hala da severek izliyorum. ABD kulturu bizden cok farkli olmasina ragmen bu dizi bize uyarlanabilir konumda :) Ozellikle de bizim "altin kizlar"in oynamasi ayri bir zevk konusu olacak gibi gorunuyor.

Loverman avatar Loverman 12 Nisan 2009 13:41:04

bütün arkadaşlara katılıyorum. filiz akın olsaydı daha iyi olurdu ama yinede güzel bir dizi olacağını düşünüyorum. en azından böyle kaliteli oyuncuların varlığı bile güzel bir hava katar. bir yandan da diyorum K. İnanır, Cüneyt Arkın, Tarık Akan ve E diz Hun da bu dizide yer alsa. 

Yandex.Metrica