Ahmet Sezerel

Gerçek Adı Ahmet Sezerel
Doğum Tarihi 23 Temmuz 1953
Doğum Yeri İstanbul

Biyografisi

Yönetmen (1)

Oyuncu (19)

Son Yorumlar (27)

SarpBayhan avatar SarpBayhan 02 Eylül 2017 11:00:27

Hababam Sınıfı ile hayatımıza giren, Gülen Gözler, Neşeli Günler gibi aile komedileriyle ünlenen ve rolü az bile olsa Aile Şerefiyle akıllarda kalan yetenekli bir oyuncudur. Kendisinin en fazla ön plana çıktığı ve Itır Esen ile birlikte başrollerini paylaştığı Cennetin Çocukları sinema filmi gerçekten izlenmeye değerdir. Kemal Sunal'la birlikte oynadığı Gülen Adam'da yardımcı rolde olmasına karşın film boyunca görünmesiyle akıllarda yer etmiştir. Bu filmde kendisine verilen Erhan Yazıcıoğlu dublajı tam oturmuştur. Yıllar sonra Beyaz Show'da bir ara görülmüştür. Usta aktör bildiğim kadarıyla halen Torba Sanat Evini işletmektedir.

mansurx avatar mansurx 28 Kasım 2016 17:38:04

7

Ahmet sezerel yetenekli,yakışıklı iyi bir oyuncuydu az projede oynamasına rağmen oynadığı kaliteli filmler sayesinde hep hatırlanıyor daha çok projede yer alsa ve oyunculuğu bırakmasa daha iyi bir kariyer yapabilirdi yeni dizi ve filmlerde görmek ist eriz.

sinemaagresif avatar sinemaagresif 25 Ekim 2015 13:43:47

10

takdir ettiğim bi oyuncudur ahmet sezerel. hababam sınıfı uyanıyor,neşeli günler, cennetin çocukları, iki arkadaş ve gülen adam gibi filmlerde rol almış ve oynadığı tüm filmlerde başarılı bulmuşumdur. ıtır esenle çok yakışıyorlardı. oyunculuğun yanı sıra kamera arkası da çalışmış. inşallah güzel bi yapımda tekrar görürüz kendisini. selamlar sevgiler ahmet abiye.

Yandex.Metrica