Banu Alkan

Gerçek Adı Liz Remka Rebronja
Namı Afrodit
Doğum Tarihi 1 Nisan 1958
Doğum Yeri Dubrovnik-Hırvatistan
Eğitim Durumu Kartal Maltepe Lisesi

Biyografisi

Oyuncu (30)

Son Yorumlar (27)

KartalTibetTutkunu avatar KartalTibetTutkunu 22 Haziran 2017 06:11:00

Aslında onun eski filmlerini izlediğimiz zaman bugün pekçok oyuncudan daha iyi oyuncu olduğu görülür sinemada başarılımı değilmi? O' göreceli bir kavram bana göre başarılıda sayılır Sağlıklı yaşam dilerim

mansur34 avatar mansur34 29 Nisan 2016 11:11:58

6

Banu alkan 80 ler deki filmlerindeki başarıyı bir daha yakalayamadı son dönemlerde magazinde yer alması kariyerine zarar verdi sesi kötü olsa da yeni bir albüm yapıyormuş hareketleri,konuşması, şarkıları komik aslında komedi dizi ve filmlerinde yer a labilir yapımcılar değerlendirmeli ama artık dramda olması zor günümüze kadar gelmesi adını unuturmaması da başarı kısaca daha iyi bir kariyeri olabilirdi malesef sıradan bir oyuncu.

sinemaadamı avatar sinemaadamı 05 Şubat 2016 19:34:29

10

sinemanın afrodit lakaplı oyuncusudur. fizik olarak çok iyi , oyuncu olarak orta şeker. piyasaya ilk serdar gökhanla çevirdiği isyan adlı filmle girmiş daha sonra taksi şoförü ve akrep yuvası filmleriyle yoluna devam etmiş. ilk filminde yaprak alkan olarak geçiyordu daha sonra banu oldu. en güzel filmleri bataklıkta birgül, ilişki, katillerde ağlar, gecelerin kadını, nikah masası ve aşkların en güzeli filmleridir. gerçektende bir afrodittir. oyunculuk ve güzellikten çok filmlerdeki sevişme sahneleriyle popüler olduğunu düşünüyorum. ama bu tarz rollerede yakışıyor. neremi neremi adlı şarkısı çok komikti. kendisine saygılarımı sunuyorum.
,

Yandex.Metrica