Emre Gönüllü

Gerçek Adı Emre Niyazi Gönülü
Doğum Tarihi 20 Temmuz 1995
Doğum Yeri İstanbul
Eğitim Durumu Marmara Üniversitesi Oyunculuk Bölümü
Ajans Mayadroom Ajans

Biyografisi

Emre Gönüllü 20.07.1995 Tarihinde İstanbul'da doğdu. Çocukluk yıllarında tiyatroya ilgi duydu. İlk ve Orta Öğrenimini Beykoz,Kavacık İlköğretim Okulunda tamamladıktan sonra Beykoz,Barbaros H.Paşa Anad olu Lisesinden mezun oldu.2005 Yılında Saklambaç dizisiyle ilk kez kamera karşısına geçti.Bir süre Anafarta Tiyatrosunda çeşitli oyunlarda oynamaya devam etti.Daha sonra Kenter Tiyatrosunda Şeytan Bunun Neresinde,Marko Paşa,Opera gibi Önemli oyunlarda rol aldıktan sonra tiyatroyu bıraktı.Emre Gönüllü eski sanatçılarımızın anısına mezarlarında bir çok Video Klip Oluşturmuştur.Bizimkiler Dizisine Vefa Klibi sosyal medyada büyük ilgi görmüştür.Şuanda Bir Aşktır Yeşilçam Programını Sunmaktadır.

Yönetmen (4)

Senaryo (2)

Oyuncu (31)

Son Yorumlar (4)

silvester 23 Şubat 2018 21:52:44

Emre benim Faceden de sıkı bir arkadaşımdır.Adam gibi adamdır.Türk sineması için atan bir kalbe sahiptir.Yaşı çok genç ve önü açık.Umarım çok çok iyi yerlere gelir............Silvester.

filinta_kovboy avatar filinta_kovboy 18 Ocak 2016 23:52:10

9

Vaktinde yaşına göre büyük işler başarmış insan. Kendi çektiği kısa filmler biraz daha fazla eleman ile çekilirse (kameraman, tripot, ışıkçı gibi) çok daha güzel şeyler ortaya çıkartacak. Her yeşilçam oyuncusunun kabrini ziyaret etmesi de başka iyi b ir yanını gösteriyor. Ayrıca çok efendi bir insan...

myıldırım avatar myıldırım 27 Ocak 2015 08:23:33

7

Hem yetenekli bir oyuncu suskunlardaki takoz irfanın küçüklüğü fena değildi hem iyi bir insan herşeyden öte vefalı bir kişi yeşilçamcılarla sohpet edip onların hatırını soruyor onları mutlu ediyor facebook tan takip ediyorum takdir ediyorum kendisini bulunması zor insanlardan oyunculuğa devam etmeli ben kendisini sonuna kadar destekliyorum.

Yandex.Metrica