Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


mansuryıldırım

14 Ekim 2014 14:52

Ayrıca ayda zorlu bale eğitmenliği yapıyormuş babası yönetmen eser zorlu annesi senarist yasemen zorlu kız kardeşide şarkıcı ve oyuncu banu zorlu hem banu zorlu hemde ayda zorlu böyle sanatçı bir aileden geldikleri halde daha iyi yerde olmalılardı.

Cevap Yaz

mansuryıldırım

14 Ekim 2014 14:42

Şarkıcı banu zorlunun kardeşi ayda zorlu küçük besleme dizisinde kötü fettan kadın rolünde iyi sayılabilecek bir performansı vardı ama malesef devamını getiremedi şimdi dans ve drama okulu varmış.

Cevap Yaz

worldshaking

7 Ekim 2009 00:08

kendisi şarkıcı banu zorlu nun kardeşi olup ayrıca bir de dans ve drama okulunun da sahibidir...

Cevap Yaz

Halil Güneşli

27 Haziran 2008 17:27

küçük besleme dizisinde uzun soluklu dizinin sonuna kadar boy gösteren beylik kötü karakterlerin başında geliyordu, hayriye batuhanla birlikte, hangisi daha kötü tartışılır, yoruma açık bir konu tabiki ama, tomris oğuzalp hanımefendi, kötü karakterleri daha iyi oynarak bir adımda olsa tecrübesiyle daha başarılı diyebilirim. gelelim ayda zorlu hanıma; dizide ilk zamanlarda şulenin temizliğe gittiği evin erkeği yani zengin bir işadamının metresini canlandırmıştır. daha sonra bu iş adamı ölünce dizide kendisine, esas kötülüklerini yapabileceği bir alan buldu, gene bir zengin işadamının kızı rolundeydi bu sefer ama acımasızdı tabiki, jest ve mimiklerine, el ve kol hareketlerine daha dikkatli ve sakin olursa, abartısız rol yapma kabiliyetine hakim olursa çok daha başarılı olacaktır.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica