Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Ezgi Eyüboğlu (Ezgi Eyüboğlu Yıldırım)

Ezgi Eyüboğlu

Doğum Yeri : Ankara

Doğum Tarihi : 15 Haziran 1988

Hakkında : Ezgi Eyüboğlu (d. 15 Haziran 1988, Trabzon), Türk oyuncu. İlk öğreniminin ardından kazandığı sınavla Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarına girip eğitimine devam eden Ezgi Eyüboğlu, iki yıl sonra Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarına geçiş yaparak, bu okulda klasik bale bölümünü bitirdi. Sanatçı, 2001 yılında, Elite Model Look adlı yarışmayı üçüncü olarak tamamladı. İki yıl sonra Miss Turkey güzellik yarışmasında ikinci olan Ezgi Eyüboğlu, ikinci bir üniversite olarak Yeditepe Üniversitesinde eğitimine devam etti. Bu süreçte çeşitli ajans, kurum ve kuruluşlarda profesyonel yaşama adımını attı. 2007 yılından itibaren çeşitli defile ve organizasyonlarda modellik yaptı. Bazı video kliplerde de rol alan Eyüboğlu, değişik zamanlarda televizyon dizilerinde değişik roller üstlendi. 2012 yılı itibariyle, Muhteşem Yüzyıl adlı tv dizisinde Aybige Hatun rolünü üstlenen oyuncu 2012 Temmuzda başlayan Sudan Bıkmış Balıklar dizisinde Zeynep karakterini üstlenmektedir. Kendisi gibi oyuncu olan Kaan Yıldırım ile evlidir.Kaptan34

10 Şubat 2017 09:12

Çok sıcak çok samimi çok başarılı bir oyuncu güzel bir hanımefendi

Cevap Yaz

mansuryıldırım

11 Temmuz 2015 23:04

Yetenekli güzel çekici iyi bir oyuncu ama biraz donuk ve tutuk oynuyor oyunculuğunu geliştirmeli daha zor rol seçimleri yapmalı son dönemde oynadığı roller birbirine çok benziyor biraz farklı roller oynayıp bizi şaşırtmalı artık sinema filmlerine başlamalı başarılarının devamını dilerim.

Cevap Yaz

RozaJalgasbay

28 Mart 2015 14:12

Çok güzel bir bayan oyuncu, kendi yaşından çok genç görünüyor. İntikamda Beren Saat, Dişad Çelebi'lerin yanında küçük kızı oynuyor. Sesi de öyle.

Cevap Yaz

portiangel

23 Nisan 2013 16:04

çok cici , çok sıcak ve çok samimi..

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

13 Temmuz 2012 00:39

Bende bu genç oyuncuyu daha önce: "Kalbim Seni Seçti" Adlı TV Dizisinde izleyip beğenmiştim ama erken diye yorumumu yapmamıştım. "Sudan Bıkmış Balıklar" Adlı TV Dizisinde O'nu başrolde de izledim. Şuan için, 4 puanı hakeden bir oyuncu..

Cevap Yaz
Yandex.Metrica