Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


Yüksel Aydaş

26 Kasım 2020 21:32

Canan PERVER Hanım çok sevdiğim ve büyük hayranlık duyduğum bir sanatçımızdır. Çok başarılı bir oyuncudur ve Çok güzeldir. Özellikle Ferdi Tayfur ile oynadığı "derbeder" filminden çok etkilendim. Ahmet Özhan' la olan filmide cok etkileyici. Kendisine sağlık ve mutluluklar dilerim ♥️

Cevap Yaz

YesilcamFanatizm

2 Mayıs 2018 00:50

Canan Perver Sinemaya çok küçük yaşta Sinemaya başlamış. İlk Filmi zaten bilinen Şeytan Filmi. Kendisi çok güzel yüzlü Ve başarılı bir Oyuncumuz. Kendisi ama daha çok Ferdi Tayfur ile Oynadığı Derbeder ve Boynu Bükük Filmlerinden sonra ününe daha çok kavuştu. Kendisini Şeytan, Derbeder, Boynu Bükük, Islak Mendil ve Talih Kuşu Filminde izledim ve çok başarılı Karakterlerini çanlandırıdı. Kendisi Yönetmen Temel Gürsunun eşi. İkisinede uzun ömürler diliyorum.

Cevap Yaz

Kaptan34

7 Eylül 2016 19:17

Çok Güzel ve çok başarılı bir oyuncumuz

Cevap Yaz

sinemaadamı

3 Ocak 2016 19:14

eşi temel gürsu olduğundan hep arabesk filmlerinde oynamış. ilk dönem bikaç değişik yapımdada rol almış mesela sinemamızın ilk önemli korku filmlerinden olan şeytanda içine şeytan giren kızı oynamıştır hemde orda daha 13 14 yaşlarında artı tarkanın dişisi olan aybiçeyi oynamış yılmaz köksal çevirdiği kurt kız filmini kastediyorum. ordada 16 yaşında falan sanırım ama en güzel filmleri ferdi babayla çektiği derbeder orhan babayla oynadığı vazgeç gönlüm sanatçı ahmet özhanla başrolünü paylaştığı çaresiz ve cüneyt arkınla çektiği cemil dönüyor filmleridir.iyi bi oyuncuydu 90 lardada dizilerde oynuyordu ibrahim erkalın canısı dizisinde çok iyiydi bence.

Cevap Yaz

mansuryildirim

7 Ağustos 2014 00:17

oyunculuğundan çok güzelliği ve ıtır esene benzemesiyle bilinen canan perver yönetmen temel gürsu ile evli

Cevap Yaz

hasucu

22 Eylül 2013 06:38

Oyunculuğu çok güzel. Hayatını okuduğumda temel Gürsu ile evli olduğunu gördüm. Ama fazla filimlerde tanınan isim degil.

Cevap Yaz

yaşam11

3 Haziran 2013 16:10

yeşilçam da onu izlemek harikaydı

Cevap Yaz

erakman

27 Eylül 2012 07:04

Şeytan filminde başarılı idi ama oyunculugu genel anlamda zayıfdır.Ünlu isimlerle başrol oynamasında ki neden ise usta yönetmen kocası Temel Gürsudur.

Cevap Yaz

Loverman

31 Ağustos 2012 20:01

temel gürsu ile evlilik yaptığını bilmiyordum. arabesk türleri genelde izlemek olsun ve de eksik bilgileri belirtmek amacıyla izlediğim için canan perver geri planda kaldı benim için. güzel bir oyuncudur. kadir inanır, tarık akan veya cüneyt arkınla fazla film çevirmesini isterdim.

Cevap Yaz

kariz_ma_35

26 Ekim 2010 23:48

Canan Perver aslında iyi bir oyuncuydu.Özellikle Ferdi Tayfur ve Orhan Gencebay,ın 1-2 filminde görmüşümdür.Zaten tv de pek filmleri yayınlanmıyor.Ama arkadaşlarımında belirttiği gibi ilk filmlerinden olan Şeytan filminde müthiş bir oyunculuğu vardı uzun ömürler diliyorum.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica