Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


sinemakralı1

18 Şubat 2020 01:06

Şarkıcı olarak fena değildi oyunculuğu çok kötü beceriksiz ve çok kötü bir oyuncu 3 puanı şarkıcılık yönü de olduğu için veriyorum magazinde de gereksiz şeylerle gündeme geldi yönetmenlik bile yaptı survivor bile katıldı ama popüler olamadı hala şarkıcılığı ile hatırlanıyor buda başarısız olduğunun kanıtı.

Cevap Yaz

vatansever10

14 Mart 2017 19:32

Maalesef ki en iyi icra ettiğini zannettiği şarkıcılık dahil hiçbir kulvarda başarıya ulaşamayan birisidir.Kişisel olarak nasıl birisidir bilemiyorum ama sanat hayatında başarıyı yakalayamamıştır..

Cevap Yaz

mansurx

18 Kasım 2016 21:58

Şarkıcı olarak bir ara ses getirmişti oyunculuk da yaptı ama ne şarkıcı olarak nede oyuncu olarak kendini geliştirmedi çoktan beri ortada yok başarılı bulduğumu söyleyemem tabi bu benim düşüncem başarılı bulanlarda olabilir.

Cevap Yaz

Halil Güneşli

7 Aralık 2008 20:58

Ağır abi havalarındaydı, şarkıları hiç güzel değil acaba kime hitap ediyor ? şimdiler futbol oynuyor profesyonel olarak, aslında çok iyi yapıyor ama hiçbirisinde başarılı değildir

Cevap Yaz

banu_kaptan

2 Şubat 2007 04:01

seninle çalşımak çok keyifliydi... önceleri çekinmiştim ama sen bu işinde üstesinden alnının akıyla çıktın... o kadar iyi oynadın ki Şıla\'yı tebrikler arkadaşım...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica