Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


ToqqLe

3 Mayıs 2020 12:43

Fena bir oyuncu değil ama soğuk bir havası var bunu atlatabilirse yolu açık.

Cevap Yaz

anelka39

11 Ağustos 2012 23:37

bende komik bulmuyorum kendisini recep ivedik gibi veya tam tersi tiplemeler yerine bambaşka bir karakter olup öyle gösterseler oyunculuklarını da görsek gerçekten komikler mi?

Cevap Yaz

Loverman

28 Nisan 2012 15:00

2012 nin heralde en çok aşama kaydeden oyuncusu olmuştur. yalan dünya dışında çok az kişi tanıyordur. oysa ödülleri daha önceden almış. saygı duyarım ancak ben pek beğenmedim. o dizide sıradışı saçlı sakallı spastik bir karakteri canlandırmış. başka türlü dikkat çekmesi zor olacaktı zaten.

Cevap Yaz

yeşilçam sevdalısı

24 Şubat 2012 12:17

Orçun karakterini oynayan Bartu Bey, Fox TV'de hafta içi hergün yayınlanan "Deniz Yıldızı" dizisindeki Melih karakterini oynayan Cantuğ Turay'a fizik olarak çok benziyor, akraba gibiler yani (Dizideki karakterleri tabi ki çok farklı)

Cevap Yaz

portiangel

20 Şubat 2012 15:09

yaaa ne deyim birtek yalan dünya dizisindeki perormansı ile değerlendireceğim ..zira öncesinde bihaberdim varlığından.tebrik ediyorum 10 numara oyunculuğun için..

Cevap Yaz

Nümayiş

3 Şubat 2012 10:41

Müthiş bir oyuncu... Özellikle Çoğunluk filminde ve en son olarakda Yalan Dünya adlı dizide kanıtladı bunu... Yalan Dünya'daki zeka özürlü görüntüsü gerçekten çok etkileyici ve çok komik... Hayat karşısında hiçbir şey hissetmeyen, insanlara karşı duyarsız genç tiplemesi olarak oldukça başarılı...

Cevap Yaz

Serkaymaz

5 Nisan 2011 12:59

Av Mevsiminde ki karakteri çok iyiydi. Erkek oyuncular genelde Gay bir karakter oynarken sürekli abartıya kaçarak kerakteri karikatürize etme eğilimine girerler ama Av Mevsi' minde oynadığı karakterle,  eşcinsel olmasından dolayı karikatürize etmedende bir karakterin başarıyla oynanabileceğini göstermesi açısından iyi bir örnek olmuş. bu açmaza düşen bir çok ustaya da örnek olmalı diye düşünüyorum.

Cevap Yaz

Serkaymaz

1 Mart 2011 12:24

Çoğunluk filmnde ki performası çok iyiydi. Filmin genel havasında karaterin ruhunu çok iyi anlamanızı sağlayan bakışlar ve beden dili mevcuttu.

Cevap Yaz

pan casting

27 Aralık 2007 11:42

 Şeylerin Şekli adlı tiyatro oyununu mutlaka izleyin Inishmorelu Yüzbaşı da izlediğimde yaşasın izlemeye doyulamıycak bi oyuncu yetişiyor demiştim. Dün Şeylerin Şeyi adlı oyunda ileri görüşlülüğümün keyfini yaşadım.Oynamıyor zaten kendisi dedirtebilen  doğal iç enerjsi ve olağan üstü sahne sempatisiyle Bartu er meydanının tiyatro olduğunu ispatlıyor. Kendisiyle bir an önce ortak bi işe imza atmalıyız.

Cevap Yaz

muzzzyyy

14 Ağustos 2007 17:11

gerçekten çok sevimli ve sempatik bir oyuncu.ilk kez çapkın dizisinde izledim çok samimi ve doğal.başarılarının devamını diliyorum.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica