Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Tolga Karel (Tolga Karel )

Tolga Karel

Doğum Yeri : İstanbul

Doğum Tarihi : 1 Ekim 1978

Eğitim : Paris Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü

Ajans : Tümay Özokur Film Reklam

Hakkında : Sinema ve tiyatro eleştirmenliği adına yine Paris te yüksek ihtisas yapmıştır. Oyunculuğunun yanı sıra hali hazırda internettte çok popüler olan bir müzik kanalında (www.klip24.com) sinema ve tiyatro hakkında haftalık köşe yazılarına devam etmekte olan Tolga Karel ayrıca Ebru Gündeş, Özcan Deniz, Hülya Avşar, Nalan, Ebru Yaşar, Petek Dinçöz, Zeynep Mansur, Hande Yener gibi solistlerin albümlerinde şarkı sözü yazarlığı ve besteciliği yapmıştır.eevket23

17 Temmuz 2019 04:39

kendi sesiyle oynayamayan oyuncu

Cevap Yaz

turanbey

16 Mayıs 2018 21:56

Tolga karel aslında yetenekli oyuncu ama bana hep itici gelmiştir magazindeki koşarak kaçışları hala akılda yaprak dökümünde fena değildi ama dublajlı oynuyordu artık oyunculuğu bırakmış amerikalı bir modelle evlenip işletmecilik yapıyor en iyisini yapmış yoksa türkiye de oyunculuğa devam etseydi yardımcı rollerde sürünecekti.

Cevap Yaz

mansurx

18 Kasım 2016 07:42

Tolga karel yakışıklı,yetenekli bir oyuncu ama yer aldığı çoğu proje malesef vasat işlerdi bu yüzden kendini pek gösteremedi ilk başlarda adı tolga önce olarak tv filmlerinde geçiyordu sonra tolga karel oldu albüm yaptı fotoğrafçılıkta yaptı bir ara çok popülerdi ama devamını getiremedi daha doğrusu magazinde çok yer alması kariyerine zarar verdi en iyi performansları kabuslar evi karanlıktan gelen ve yaprak dökümü dizisindeki oğuz kayhan rolüdür bu performansları bir daha malesef gösteremedi 38 yaşında bir daha aynı popülerliği yakalaması zor gibi umarım şaşırtır bizi.

Cevap Yaz

tepegöz

13 Kasım 2014 11:38

hiç beğenmediğim bir oyuncu

Cevap Yaz

Kleberson

26 Ocak 2014 18:07

Cok iyi bir oyuncu yaprak dökümü adli dizide oguz ayhan rolü unutulmazdi cok basariliydi diziyi onun icin izlemistim bu arada yakinda survivordada görecegimiz basarili aktör

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

23 Mart 2010 11:07

Nacizhane; onu tanımım. Bu antipatisi ile ondan oyuncunun osu bile olmaz... Katagorik olarak: İsmail HACIOĞLU Nejat İŞLER Tolga KARAEL sanatın farkındalığından çok uzaklarlar.  

Cevap Yaz

HalilGüneşli

19 Ocak 2013 23:54

Katagori derken :) neyi ifade etmek istemiştiniz acaba ?

Halil Güneşli

29 Aralık 2009 11:30

Çok sevdiğim ve beğenerek izlediğim bir oyuncu, kendisini Yaprak Dökümü dizisini izlediğim için devamlı takip ediyorum. Bence çok başarılı bir oyuncu, rolunun hakkını sonuna kadar veren, Türkiye'de jön yok diyenlere verilebilecek en iyi cevaptır. Talihsiz bir oyuncudur, çünkü karşısına sağlam bir senaryo ile çıkan düzgün bir filmde başrol oynama fırsatı tanınmamıştır.

Cevap Yaz

Halil Güneşli

16 Ekim 2008 23:48

eğer bir gün film çekersem, mutlaka filmde yer alması için uğraşacağım, eğer yer almazsa ünlü bir senarist olarak  karşına çıkıp bu defa onu filmimde oynatmak için ikna edeceğim bir oyuncu tolga karel, muhteşem bir oyunculuğu var, oyunculuk duruşu olan bir sanatçı tabi bunda pariste eğitim almasınında büyük bir payı var. gerçekten dizide veya sinemada başrolunu hakeden kötüyü çok gerçekçi ve iyi şekilde oynayabilen değerli bir sanatçıdır. özel hayatı magazin ve sansasyonel olaylarla gündeme gelmemesi oyunculuk kariyeri açısından önemli bir adım olur. türkiyede jön yok diyen kişilere karşı 1. toprak sergen 2. tolga karel diyebilirim 3. isim yok bana göre, tolga karelde bir kartal tibet, tarık akan veya kadir inanır potansiyeli görüyorum, başarılı olması yüksek ihtimal

Cevap Yaz

Halil Güneşli

7 Eylül 2008 14:34

gerçekten çok iyi bir oyuncu, kötü rolünde çok başarılı

Cevap Yaz

lemylemy

4 Eylül 2008 01:47

kabuslar evi: karanlıktan gelen de gerçekten çok üstün bir başarı gösterdi.. sadece rol gereği bağırması gerektiğinde sesini çok iyi ayarlayamıyor.. onun dışında karanlıktan gelen de harikalar yarattı.. sadece karanlıktan gelen de değil yer aldığı diğer projelerde de çok iyi performanslar sergiledi..

Cevap Yaz
Yandex.Metrica