Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Tolgahan Sayışman (Turgut Tolgahan Sayışman)

Tolgahan Sayışman

Doğum Yeri : İstanbul

Doğum Tarihi : 17 Aralık 1981

Eğitim : Doğuş Üniversitesi İşletme Bölümü

Ajans : Talento Menajerlik

Hakkında : 2002 Best Model Of Türkiye, 2004 yılında ise Manhunt Of Türkiye seçildi. Türkiye ve Avrupa da yapılan büyük defilelerin baş erkek mankeni olan Sayışman, 2005 Ekim ayında Çin de yapılan Manhunt International (Dünyanın en yakışıklı erkeği yarışması) da 75 ülke arasından Dünya birincisi seçildi.Sinemakralı1

3 Mart 2020 15:12

Tolgahan sayışman bence fena oyuncu değil yakışıklı karizmatik bir oyuncu artık kendi sesiyle oynuyor en azından ilk işlerine göre oyunculuğunda ilerleme var yeni işlerinde başarılar dilerim.

Cevap Yaz

SarpBayhan

2 Temmuz 2019 15:25

Elveda Rumeli dizisiyle ünlenen Lale Devri dizisiyle bu ünü pekiştiren Aşk Tutulması ve Aşk Geliyorum Demez gibi iki güzel sinema filmiyle oyunculukta yol alan bir isim Tolgahan. Ancak Lale Devrinden sonrada iyi bir çıkışı olmadı belki bazı rollerde daha seçici davranmalı.

Cevap Yaz

enigmacuture

13 Kasım 2018 00:34

bir umut yeter 2 bölümde yayında kalkınca bunalıma girdiği iddia edilen oyuncu valla iyi oldu para için her seyi kabul etmez seçici olur artık.

Cevap Yaz

halilmutluyorgali

27 Aralık 2016 22:36

Tolgahan Sayışman Türk film dizi kurumunun en yetenekli en yakışıklı en başarılı oyuncularından birisi özellikle Elveda Rumeli'de Tıbbiyeli Mustafa Lale Devri'nde ve Yer Gök Aşk'ta Çınar Ilgaz Asla Vazgeçmem'de ise Yiğit Kozan karakterlerini başarıyla canlandırdı ve bu diziler izlenme rekoru kırdı ayrıca ilk sinema deneyimi olan Aşk Tutulması ardından Aşk Geliyorum Demez Sürgün Mazlum Kuzey ve Bizans Oyunları sinema filmlerinde de başarılı ve yetenekli olduğunu kanıtladı Arnavut manken Almeda Abazi'yle evlenecekmiş kendisine sonsuz mutluluklar dilerim ayrıca Elveda Rumeli dizisinin hayranlarındandım

Cevap Yaz

mansurx

13 Aralık 2016 07:38

Tolgahan sayışman yetenekli,yakışıklı iyi bir oyuncu oyunculuğunu epey geliştirdi artık sanat filmlerinde oynayabilecek durumda umarım bu tarz filmlerde de görürüz yeni dizi ve filmlerde görmek isteriz.

Cevap Yaz

tevfikcakmak

12 Şubat 2013 20:31

Fenerbahçeli Tolgahan Sayışman kardeşime işlerinde başarılar dilerim.

Cevap Yaz

pavlon

28 Aralık 2010 11:04

Bir erkek olmama rağmen size hayranım  Bu hayranlık, tip düzgünliüğü yanında, "Rengarenk"te söylendiği gibi duruşunuzdan kaynaklanıyor.

Cevap Yaz

kariz_ma_35

28 Mart 2010 22:54

Genel olarak bayanların beğendiği oyunculuğu fena değil diyebileceğim fiziki görüntüsüyle sektörde tutunan ve ilerde bu özelliği sayesinde jön kapasitesine gireceğini düşündüğüm bir model oyuncu....

Cevap Yaz

mrs.hsn

22 Ağustos 2009 12:21

Şu anda erkek oyuncular arasındatek beğendiğim isim.Hiçbir oyunculuk eğitimi olmamasına rağmen rolüne hakettiği değeri veriyo.

Cevap Yaz

patiko

17 Şubat 2009 13:56

çok yakışıklı olduğu gerçeği bir yana oyunculuğuda iyi Ayrıca efendi bir kişiliği var kanımca böyle devam eder ve kalitesini düşürmez.İnşallah daha güzel rollerde de karşımıza çıkar :) başarılarının devamını bekliyorum

Cevap Yaz
Yandex.Metrica