Kerem Poyraz Kayaalp

Doğum Tarihi 1 Ocak 1982
Doğum Yeri İzmir
Eğitim Durumu Müjdat Gezen Sanat Merkezi
Ajans Sihirli Anahtar

Biyografisi

Kerem Poyraz Kayaalp İzmirli genç bir oyuncu. Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi son sınıfta okurken oyunculuk yapmak istediğinin farkına varıyor. Konservatuvar sınavlarına girip kazanınca okuduğu okul u bırakıp hayallerinin peşinden gidiyor. Ailesi de Kerem'in bu başarısı ile durumu kabulleniyor. Müjdat Gezen Sanat Okulu'ndan mezun olan Kerem Poyraz Kayaalp, ekranlarda 11 dizi ile beyazperdede ise 2 sinema filmiyle yer aldı. Her geçen gün yerini sağlamlaştıran Kayaalp şöhret için şunları söylüyor: İnsanların sizi sevmesi, size hayranlık duyması çok güzel bir şey, bazı kapıların size daha kolay açılması çok büyük bir lüks. Ama bütün bunlar sizin kendinizi daha çok sevmenize sebep olursa işte o kötü

Oyuncu (24)

Son Yorumlar (8)

kartal_tibet_1938 avatar kartal_tibet_1938 27 Eylül 2015 14:11:20

beni affet dizisinde berat karakterini başarıyla canlandırmış bir oyuncudur.

Yeşilcamavi avatar Yeşilcamavi 26 Ağustos 2014 13:16:52

Çok sempatik bir oyuncu beni affette kötü karakter oynamasına rağmen rolünü de kendisini de seviyorum. Başarıların devamını dilerim. Büyük buluşma da Tarık rolünde de oynamıştı.

gecedensonra avatar gecedensonra 26 Ekim 2011 00:45:10

allah beni korumuş ki selena gibi bir dizi de zorunlu olarak izlediğim dizi de bile hatırlamadığım oyuncu ..iyi ki izlemedim.. iyi ki kaliteli yapımlarda yok eline sağlık .. aman diyeyim kaliteli işlerde olma ..

Yandex.Metrica